شاليهات للبيع في سيدي عبد الرحمن, صفحة 8

3,433 عقارات أخرى
  • 11

    شاليه

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليهك الان في قلب راس الحكمة بأقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مطل علي البحر بالكامل واقساط علي 10سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    هاسيندا ريد, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    طرح جديد مع اكبر مطور في الساحل الشمالي فرصتك الان

    Egypt Best Properties logo image

    هاسيندا ريد, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليهك الان في قلب راس الحكمة بأقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    هاسييندا وايت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    طرح جديد مع اكبر مطور في الساحل الشمالي فرصتك الان

    Egypt Best Properties logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ١١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في قلب سيدي عبد الرحمن - أمام مراسي

    RE/MAX Avalon logo image

    سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٦٤٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في قلب سيدي عبد الرحمن - أمام مراسي

    RE/MAX Avalon logo image

    سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٦٤٬٣٥٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 108 للبيع في زهره سيدي عبدالرحمن استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ٦٣٬١٠٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هاسيندا باي-سينيور شاليه 360م مفروش بالكامل للبيع

    YaKan Properties logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 22

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هاسيندا باي-سينيور شاليه بجاردن300م دايركت عالجولف

    YaKan Properties logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٣٦٠ متر مربع

    ٤٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه سى فيو متشطب vip بسعر اللونش من بالم هيلز

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع(بالتكيفات+المطبخ )هاسيندا ديزني الساحل

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه سى فيو (fully finished with (Acs & kitchen

    Falcon for Real Estate logo image

    هاسييندا وايت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سنيورشاليه سى فيو (fully finished with (Acs & kitc

    Falcon for Real Estate logo image

    هاسيندا ريد, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١٥٬٣٤٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على البحر متشطب من بالم هيلز فـ هاسيندا

    Falcon for Real Estate logo image

    هاسيندا ريد, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ارضي بجاردن متشطب ع البحر فقط ادفع 2,4 مليون

    Falcon for Real Estate logo image

    هاسييندا وايت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول لاجون, تشطيب بالمطبخ وAc'sبأقل سعر بـالساحل

    Falcon for Real Estate logo image

    هاسييندا وايت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ١٤٬٤٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص سعر ع راس الحكمه بــ 1,5 مليون تشطيب كامل+AC

    Falcon for Real Estate logo image

    هاسيندا ريد, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ١١٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص سعر ع راس الحكمه , تشطيب كامل+AC's+Kitchen

    Falcon for Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليهك في اميز لوكيشن في المشروع باقل مقدم

    IRTKAZ logo image

    هاسييندا وايت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٢ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٧٬٤٠٧٬٤٠٠ جنيه

    استلم الآن وحدتك 74م غرفتين كاملة التشطيب في زهرة

    Morshedy Group logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٧٤ متر مربع

    ١٠٠٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٢٬٩٥٥٬٠٠٠ جنيه

    استلم الآن فى زهرة 3غرف كاملة التشطيب| قسط 8 سنوات

    Morshedy Group logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢١ متر مربع

    ١٠٧٬٠٦٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٨٬٨٦٥٬٣٠٠ جنيه

    شاليه كامل التشطيب | 24 ألف شهريًا | جاهز للاستلام

    Morshedy Group logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٨٧ متر مربع

    ١٠١٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٤٠٧٬٤٠٠ جنيه

    شاليه كامل التشطيب | 20 ألف شهريًا | جاهز للاستلام

    Morshedy Group logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٧٤ متر مربع

    ١٠٠٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٤٠٧٬٤٠٠ جنيه

    شاليه كامل التشطيب | 20 ألف شهريًا | جاهز للاستلام

    متصدر

    Morshedy Group logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٧٤ متر مربع

    ١٠٠٬١٠٠ جنيه/متر مربع