شاليهات للبيع في سيدي عبد الرحمن, صفحة 3

3,333 عقارات أخرى
  • 12

    شاليه

    ٩٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضى + حديقة 90 متر مفروش يطل على حمام السباحة

    Trends Real Estate Egypt logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٢٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن علي البول دايركت في مراسي مارينا

    متصدر

    Views for Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٥٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بحديقة في مراسي - فيو للاجون بسعر مميز جدا

    Wdeals for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٧٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في بلانكا أرضي مفروش صف تاني اللاجون

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ١٩٥٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ارضى مفروش بالكامل موقع مميز جدا فى مراسى

    Do estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٤٣٬٩٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬١١١٬٠٠٠ جنيه

    شاليه كامل التشطيب | 26 ألف شهريًا | جاهز للاستلام

    متصدر

    Morshedy Group logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٧٤ متر مربع

    ٩٦٬٠٩٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على حمام السباحة-معدل الى غرفتين نوم- بالفرش

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٠٦ متر مربع

    ١٤٦٬٢٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي مفروش في مارينا فيوز مراسي استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه خطوات من البحر وقريب من حمام السباحة

    Wdeals for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٦٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جونيور شاليه بحديقة خاصة في هاسيندا باي

    One Estates Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أوبير جونيور بموقع مثالي وإطلالة على حمام ال

    New Avenue Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في امواج الساحل البيع شامل الفرش

    Genova Investment logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أول صف على الجولف تشطيب فاخر بالتكييفات

    One Estates Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على حمام السباحة و البحر بالفرش تلال الساحل

    One Estates Real Estate logo image

    تلال العلمين, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٤٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالفرش دور أول و روف في تلال الساحل

    One Estates Real Estate logo image

    تلال العلمين, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    سينيور شاليه تشطيب كامل بالاجهزة - هاسيندا باي

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٠٢ متر مربع

    ٨٨٬٣٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٣٠١٬٠٣٩ جنيه

    شاليه فيو لاجون ف زهره العلمين استلام شهور بخصم١٠%

    Evergreen Properties logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٠٤ متر مربع

    ٢٢٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه67 للبيع في زهره سيدي عبدالرحمن استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٥٢٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سينيور شاليه 5 غرف صف اول عالجولف - هاسيندا باي

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٥٥٥ متر مربع

    ٣١٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جونيور شالية مفروش بالكامل رووف خاص هاسيندا وايت

    Trends Real Estate Egypt logo image

    هاسييندا وايت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٣١٧ متر مربع

    ١٣٢٬٤٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بحديقه للبيع في أمواج - الساحل الشمالي

    New Avenue Real Estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٩٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية 3غرف باقل سعر قريب من الشاطئ-يطل علي اللاجون

    Remax The Address logo image

    بيانكي إليوس, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٧١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش للبيع في مراسي - فيو بول بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٦٢٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٧١٦٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو لاجون للبيع في زويا - باقل سعر في السوق

    ERE Investments logo image

    زويا, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩٧٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه استلام فوري بسعر لقطه لوكيشن مميز جدا

    S signature logo image

    بلومار وادي دجلة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٦٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع