شاليهات للبيع في سيدي عبد الرحمن, صفحة 10

3,366 عقارات أخرى
  • 13

    شاليه

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز للبيع علي البحر باقل مقدم و قسط 10 سنين

    property hills Elite logo image

    تلال العلمين, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٢٨٬٦٥١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي يطل على اللاجون استلام فورى في مراسي

    Trends Real Estate Egypt logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٧٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مفروش مجهز بالكامل فيو حمام سباحة مباشرة

    Remax Professional. logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٧٣٬٨٧٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ريسيل 49م خالص ااقساط بسعر مميز في زهرة

    INVEST PRO logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٦١٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بحديقة في مارينا مراسي بالفرش

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ١٦٢٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز للبيع علي البحر باقل مقدم و قسط 10 سنين

    property hills Elite logo image

    مسايا, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٢٨٬٦٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بحري يطل على اللاجون استلام فورى في مراسي

    Trends Real Estate Egypt logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٤٨٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على حمام السباحة مباشرة في مارينا مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٦٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية دور ثاني موقع مميز استلام فوري علي اقساط

    Trends Real Estate Egypt logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٢٥٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن للبيع متشطب بالكامل بحري في امواج

    New Avenue Real Estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع متشطب بالكامل جاهز للاستلام مراسي

    Trends Real Estate Egypt logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ١٤٤٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع حديقه خاصه مارينا المرحله الاولى

    Trends Real Estate Egypt logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٢١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في مارينا مراسي فيو مفتوح يرى حمام السباحة

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٢٩٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مع حمام سباحة أرضي بجنينة كبيرة في بيانكي

    New Avenue Real Estate logo image

    بيانكي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    5

    ١٩١ متر مربع

    ٩٦٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع امواج الساحل الشمالي ٣ غرف نوم دور ثان

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٣٠ متر مربع

    ٦٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه في قريه امواج- شامل العفش والاجهزه

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شاليه 4.5 في الماركت ستيلا الساحل الشمال

    Zein for real estate logo image

    ستيلا سيدي عبد الرحمن, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في تلال المصطبه الخامسه- خطواط قريبه للبحر

    Zein for real estate logo image

    تلال العلمين, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متاح للبيع شاليه غرفتين فى امواج الساحل الشمالى

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متاح للبيع شاليه غرفتين فى امواج سيدى عبدالرحمن

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متاح للبيع شاليه 3 غرف فى امواج الساحل الشمالى

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متاح للبيع شاليه 3 غرف فى امواج سيدى عبدالرحمن

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس لقطه مفروش و مكيف في امواج الساحل الشمالي

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٦٥٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع قريه امواچ سيدي غرفتين بالفرش والاجهزه

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٦٠٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه ١٢٠شاليه في قريه امواچ شامل العفش

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع