شاليهات للبيع في نايا باي, صفحة 2

424 عقارات أخرى
  • 11

    شاليه

    ١٧٬٠٣٣٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فورى بأوڤر مميز وتقسيط طويل

    Property Group logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ١٣٦٬٢٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية لقطة استلام فوري متشطب سعر مش هيتكرر

    IRTKAZ logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٢٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان اخر شاليه 3 غرف علي البحر واستلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمار فى شاليه جاهز وتقسيط 8 سنين

    Property Group logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جاهز أفضل من انتظار سنين على الاستلام

    Property Group logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو البحر استلام فورى متشطبه راس الحكمه قسط8س

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٣٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ١١٬٩٤٣٬٧٤٢ جنيه

    شاليه استلام فوري متشطب في نايا باي قسط علي 10سنين

    Selection Code logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٠٣٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه بالساحل الشمالي متشطب بالكامل اقساط

    property hills Elite logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز استلام فوري بافضل موقع اقساط على 10 س

    Evergreen Properties logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٦٥ متر مربع

    ١٠٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع دايركت على اللاجون و استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ١٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بموقع مميز على اللاجون و استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٢٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ١٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف للبيع دايركت على اللاجون استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 4

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ريسيل للبيع فى نايا باي (راس الحكمه)

    JMG logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٩٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فورى بمقدم 850 ألف وتقسيط 8 سنين

    Property Group logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري متشطب بالتقسيط نايا راس الحكمه

    Compound Hekaya logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٠٬١١١٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جاهز للاستلام الفوري متشطب بالكامل موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٥٥٬٥٥٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز جدا ف نايا باي فيولاجون جاهز للسكن فوري

    Property Group logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٤٩٠٬٢٠٠ جنيه

    شاليه دابل فيو بحر ولاجون بجاردن جاهز للسكن

    Property Group logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٧٬٩٢١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 115م دايركت ع البحر جاهز للسكن الفوري

    Property Group logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية 3 غرف للبيع استلام فوري في راس الحكمة الساحل

    Z Investments For Real Estate logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١١٧٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بروف استلام فوري متشطبة للبيع في راس الحكمة

    Z Investments For Real Estate logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١١٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية استلام فوري متشطب في نايا باي الساحل الشمالي

    Z Investments For Real Estate logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١١٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شاليه متشطب في نايا وقسط علي 10 سنوات

    Property  Hills. logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٩٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شالية متشطب استلام فوري بالساحل الشمالي

    Property  Hills. logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٠٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر تشطيب كامل مع تكييفات إطلاله لاجون

    Egypt Best Properties logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٨٤٬٨٤٨ جنيه/متر مربع