شاليهات للبيع في كالي كوست, صفحة 2

462 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع بحديقة خاصة فيو رائع عالبحر مباشرة

    متصدر

    Step One Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب بكمبوند كالي كوست بجانب جيفيرا

    Property Hills VIP logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٥٧٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١١٬٣٥٥٬٠٠٠ جنيه

    استلم شاليه متشطب بالكامل فيو لاجون بمقدم 5%

    IRTKAZ logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ١١٠٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢٬٩٩٧٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم شاليه سي فيو تشطيب راقي تقسيط اميز موقع

    Square Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٣١٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف قدام البحر تشطيبVIPمُجهز بالكامل+تكييفات

    Falcon for Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٬٦٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري بفيو lagoon متشطب للبيع اقساط 8 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٦٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٣٥٣٬٦٠٠ جنيه

    شاليه دابل فيو استلام قريب في كالي كوست متشطب

    Falcon for Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 2 غرفه متشطب بالكامل على اللاجون

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٤٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بسعر مميز متشطب فى كالى كوست رأس الحكمة

    Property  Hills. logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٧٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان شاليه 2غرفه متشطب باقساط - كالي كوست

    Egypt Best Properties logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٧٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف بفيو كامل على البحر للبيع برأس الحكمة

    Property Hills Star logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٤٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣١٠٬٠٠٠ جنيه

    بقسط 310 الف ربع سنوي و اجمالي 14,5 مليون ب الساحل

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٤ متر مربع

    ٣٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٣٬٨٠٦٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه مميز استلام قريب كالى كوست بوول فيو

    Square Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٤١٬٣٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٠٥٥٬٢٠٠ جنيه

    بسعر مميز جدا شاليه استلام قريب موقع مميزكالى كوست

    Square Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٦ متر مربع

    ٥٨٬٧٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٢٨٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه 123متر استلام قريب كالى كوست ريسال

    Square Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٣ متر مربع

    ٣٤٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لوكيشن مميز ريسال كالى كوست بوول فيو

    Square Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٦ متر مربع

    ٤١٬٣٩٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٠٤١٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب ريسال استلام قريب باميز موقع كالى كوست

    Square Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز استلام قريب شاليه 103متر كالى كوست ساحل

    Square Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٤٢٬٢٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شاليه sea view للبيع في قلب راس الحكمة

    Property Hills Star logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع متشطب اول صف علي البحر بالساحل الشمالي

    property hills Elite logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٥٣٬٣٩٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في كالي كوست – الساحل الشمالي

    Selection Code logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٧٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه بخصم للكاش 31% + اقساط تصل الي 10 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٦٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شاليه تشطيب كامل واقساط تصل الى 10سنوات

    IRTKAZ logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١١٤ متر مربع

    ١٠٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٩٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه متشطب موقع مميز بمقدم 483 الف فقط

    IRTKAZ logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ٩٩٬٥٨٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان شاليه 2غرفه متشطب باقساط - كالي كوست

    Egypt Best Properties logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع