شاليهات للبيع في كالي كوست

462 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% امتلك شاليه في موقع مميز متشطب بالكامل

    Tradmark Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٩٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5 % امتلك شاليه غرفتين مميزة و قسط حتي 9 س

    Tradmark Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٩٤٬٢٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف في موقع متميز باقساط تصل حتي 9 سنوات

    Tradmark Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه135م برروف ف قلب البحر استلام فوري متشطبVIP

    Falcon for Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١١٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو بحر+استلام فوري لوكيشن خيالي وسعر لقطه+متشطب

    Falcon for Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٨٦٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شاليه متشطب بالساحل الشمالى بمقدم 400 ألف

    Property Hills... logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٦٠٬٩١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري وصف اول ودابل فيو لاجون وبحر+متشطب VIP

    Falcon for Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٨٦٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متاح معاينة شاليه تشطيب superluxe بفيو لاجون 100%

    Falcon for Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ١٠٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ١٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هتسمع صوت البحر من الشاليه+متشطب+فيو بانوراما بحر

    Falcon for Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ١٢٢٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين نوم بإطلالة لاجون 86م + تراس مقدم٥٪؜

    متصدر

    Selection Code logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٦ متر مربع

    ٩٠٬٦٩٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه عالاجون باقل مقدم و اقل من سعر الشركه متشطب

    IRTKAZ logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٧ متر مربع

    ١١٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه بخصم للكاش 31% + اقساط تصل الي 10 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٦٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٩٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شاليه متشطب استلام فوري بالتقسيط 8سنين امام البحر

    Western House logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٩٧٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشبط خطوات من البحر بالتقسيط 8 سنوات

    Falcon for Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٩١٬٥٠٠ جنيه

    شاليه 3غرف متشبط خطوات من البحر بالتقسيط 8 سنوات

    Falcon for Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٦٬٢٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٦٤٬٢٥٠ جنيه

    شاليه متشبط خطوات من البحر بالتقسيط 8 سنوات

    Falcon for Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٥٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشبط خطوات من البحر بالتقسيط 8 سنوات

    Falcon for Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٥٬٤٤٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه غرفه 65 متر بمقدم 5% واقساط على 9 س

    Evergreen Properties logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٦٥ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاجون شاليه فى كالي كوست استلام سنة 5% قسط حتى 10س

    Evergreen Properties logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٧٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم31%شاليه واخد فيو خطير صف اول متشطب بالتكييفات

    Falcon for Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم 31% شاليه تشطيبHigh-End شايف البحر من كل الغرف

    Falcon for Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٩٬٣١١٬٤٧٢ جنيه

    للبيع شاليه ارضي 3 غرف فيو علي اللاجون مباشرة

    S signature logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ٦٦٬٩٨٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٩٬٤٧٩٬٢٨٩ جنيه

    للبيع شاليه ارضي 3 غرف فيو علي اللاجون مباشرة

    S signature logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ٦٨٬١٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب ف سي شور رأس الحكمة بمقدم 1,500,000

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢١ متر مربع

    ١٢٬٣٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٢٧٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه بخصم 35% Seaview تشطيب فاخر كالي كوست

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٧٦٬٠٧٤ جنيه/متر مربع