شاليهات للبيع في سالت

175 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل شاليه بفيو بحر 100% باقساط مُريحة جداً

    Falcon for Real Estate logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٦٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر وفيو لشاليه غرفتين 95م متشطب برأس الحكمة

    Property Hills Star logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٦٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٦٣٨٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي في سولت مباشر على اللاجون | بدون أوفر

    Egypt Best Properties logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٩٦٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٩٢٤٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بحديقة يطل على البحر و الاجون في سولت

    New Avenue Real Estate logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٨٤٬٩٩٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه سينيور 3 غرف نوم للبيع ف سولت الساحل الشمالي

    Property Network logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه vip فيو لاجون وبحر تشطيب فاخر خصوصيه 100%

    Falcon for Real Estate logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه vip فيو لاجون وبحر تشطيب فاخر خصوصيه 100%

    Falcon for Real Estate logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٬٠٠٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم شاليه ريسال بالتقسيط فى Salt رأس الحكمة

    Square Real Estate logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٢١٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٣٤٢٬٠٠٠ جنيه

    5%مقدم تقسيط 11سنه موقع مميز جدا فى قلب رأس الحكمة

    Square Real Estate logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٢٩٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم شاليه110متر ريسيل استلام 2027 بفيو لاجون

    Square Real Estate logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه ريسيل استلام قريب 95م موقع مميز جدا

    Square Real Estate logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٤٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه كورنر ريسيل فوق سطح البحر كاشف المشروع كله

    Gate real estate marketing logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٦٩٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو لاجووون للبيع في سولت راس الحكمة

    Property Hills Star logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شالية ريسيل خسارة من المدفوع 500الف ف سولت

    Gate real estate marketing logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٠٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬١٧٥٬٩٩٠ جنيه

    اقل سعر شاليه 110م 3نوم بحري صريح ف سولت بسعر لقطه

    Gate real estate marketing logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٧٧٬٩٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية لقطة موقع مميز جدًا بفيو مباشر على البحر

    Gate real estate marketing logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٤٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع على اعلى مصطبه 60م برايم لوكيشن سى فيو

    Gate real estate marketing logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٨٩٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه151م+178م جاردن متشطب بمقدم950الف وقسط10سنين.

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٦٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز جدا علي اللاجون سولت الساحل الشمالي

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٦٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٧٬٥٧١٬٧٠٠ جنيه

    شاليه ب فيو مميز و ب سعر رائع و ب قسط يصل ل ٨ سنين

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٨٩٬٠٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٤٩٥٬٥٥٤ جنيه

    شاليه للبيع في سالت فيو بحر بـ 8 مليون فقط

    Conquer Properties logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٨٩٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | أقل سعر شاليه 3 غرف نوم في – فيو بحر مباشر

    Gate real estate marketing logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص سعر في موقع مميز جداً تطل علي مسبح تشطيب كامل

    Edge Real Estates logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٣٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٧٨٨٬٧٥٠ جنيه

    شاليه للبيع متشطب بالتقسيط في سولت - سى فيو باقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٠٣٬٠٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سي فيو شالية 3 غرف متشطب مميز | ريسيل ت اقساط

    Gate real estate marketing logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع