أي فيلا للبيع في الجيزة, صفحة 24

628 عقارات أخرى
  • 19

    أي فيلا

    ٩٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل - بسعر محروووق تريبلكس باقل سعر في الماركت

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا تسليم فوري للبيع في ماونتن فيو اكتوبر

    بروبيرتي هيلز ون logo image

4

    3

    ٢٠ متر مربع

    ٢٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا ماونتن فيو قرب بيفرلي هيلز بمقدم 100 الف

    Property Hills Star logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر اى فيلا تريبلكس-اوبن فيو

    Gate real estate marketing logo image

3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اي فيلا روف ماونتن فيو اي سيتي اكتوبر MVT

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    أي فيلا

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل- اقل سعر في اكتوبر بالمساحه الاكبر برايم فيو

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٣ متر مربع

    ٣٦٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اي فيلا استلام فورى في ماونتن فيو اكتوبر

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    أي فيلا

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطه اقل سعر ف الماركت بالكامل Type A برايم لوكيشن

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ٣٢٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    أي فيلا

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا للبيع اكتوبر بارك ماونتن فيو موقع مميز

    Element logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٦ متر مربع

    ٤٢٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    أي فيلا

    ١٠٬٨١٥٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا للبيع ماونتن فيو كاتوبر بارك موقع مميز

    Element logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٨ متر مربع

    ٤١٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع آي فيلا جاردن كورنر – استلام فوري ماونتن فيو

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٣ متر مربع

    ٣٥٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    أي فيلا

    ٨٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن للبيع كمبوند اي سيتي اكتوبر ماونتن .

    Abrag 2 logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع من المالك اي فيلا جاردن, ماونتن فيو اي سيتي

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا رووف 3 غرف بسعر لقطة ماونتن فيو اكت

    Abrag 2 logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٩ متر مربع

    ٤٢٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاي هاوس بأقل من سعر السوق متشطبة بالكامل

    CBE New Homes logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٧١٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    أي فيلا

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا روف للبيع في كمبوند ماونتن فيو اكتوبر بارك

    Abrag 2 logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٩ متر مربع

    ٤٢٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    أي فيلا

    ١١٬٨٩٨٬٤٠٣ جنيه

    اي فيلا للبيع في ماونتن فيو اي سيتي اكتوبر .

    Abrag 2 logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٥٠٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا روف استلام فوري ماوننتن فيو اكتوبر بارك

    Abrag Real Estate logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٩ متر مربع

    ٤٢٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – سكاي هاوس مميز للبيع بمساحات واسعة

    Home Select for real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢١٧ متر مربع

    ٤٦٬٠٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ٩٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | اي فيلا جاردن على فيو باقل مقدم 4.9 مليون

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥١٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا كورنر روف بالتشطيب للبيع ف ماونتن فيو جيزة

    Abrag Real Estate logo image

    ماونتن فيو جيزة بلاتوه, الطريق الدائري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اى فيلا جاردن للبيع ماونتن فيو جيزه بلاتوه

    Abrag Real Estate logo image

3

    3

    ٣٤٠ متر مربع

    ٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر اي فيلا ارضي في اكتوبر بارك - فيو بحيره .

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٧ متر مربع

    ٤٤٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    أي فيلا

    ٧٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اى فيلا رووف للبيع فى ماونتن فيو اى سيتى 6 اكتوبر

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤١٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٨٬١٩٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اي فيلا روف ماونتن فيو اي سيتي اكتوبر توب

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٩٬٠٢٣ جنيه/متر مربع