أي فيلا للبيع في الجيزة, صفحة 21

628 عقارات أخرى
  • 10

    أي فيلا

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن للبيع في كمبوند رايوس - 6 اكتوبر

    Abrag 2 logo image

    رايوس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمار رائعه موقع مميز بأرقى كمبوندات أكتوبر

    CBE New Homes logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٩ متر مربع

    ٤١٬٦٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٧٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    آي فيلا جاردن 180م في ماونتن بارك اي سيتي أكتوبر

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٢٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن235م للبيع ماونتن فيو اي سيتي اكتوبر

    DMG logo image

3

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٦٢٬١٢٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    أي فيلا

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بارك فيلا للبيع في ماونتن فيو كلوب بارك

    Flip logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر لاكبر اى فيلا جاردن-برايم لوكيشن

    Gate real estate marketing logo image

4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٠٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل مقدم اى فيلا جارددن-فيو لاندسكيب

    Gate real estate marketing logo image

3

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر اى فيلا جاردن-برايم لوكيشن

    Gate real estate marketing logo image

3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أخر أي فيلا فوري في أكتوبر بارك بجوار نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٠ متر مربع

    ٢٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اي فيلا بجاردن استلام فوري تشطيب راقي

    Abrag Real Estate logo image

    رايوس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا روف استلام فوري ماونتن فيو اكتوبر بارك

    Abrag Real Estate logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٩ متر مربع

    ٤٢٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    أي فيلا

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا أرضى بحدائق الاهرام واجهة ٢١٠ متر اول س

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ٨٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اى فيلا جاهزة للاستلام 3غرف في مونتن فيو بأقل اوفر

    Property Hills Star logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٤٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 22

    أي فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا للبيع فيو مميز على لاندسكيب استلام فوري .

    Apart Real estate logo image

4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    أي فيلا

    ١٠٬٨٣٥٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 197م في قلب زايد بالقرب من النادي الاهلي

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اي فيلا ف ماونتن فيو اي سيتي اكتوبر بالتقسيط

    Vida Solutions logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٠٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر اى فيلا رووف-اجمل فيو

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٢٦ متر مربع

    ٣١٬٧٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر اى فيلا رووف اكبر مساحة

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر اكبر اى فيلا جاردن

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٣ متر مربع

    ٣٥٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اى فيلا جاردن-اجمل فيو لاندسكيب فى المشروع

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٧ متر مربع

    ٤٣٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    أي فيلا

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل- اقل سعر اي فيلا جاردن في المشروع فوري

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٣ متر مربع

    ٣٥٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٧٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | فرصة مميزة في iCity October – ماونتن بارك

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اي فيلا للبيع ف اكتوبر بجوار اركان بلازا مول

    Property Hills Star logo image

4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا للبيع – ماونتن فيو آي سيتي أكتوبر

    I-Move logo image

3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    أي فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ماونتن فيو اكتوبر بارك \ اى فيلا متشطبة بالكامل

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع