أي فيلا للبيع في الجيزة, صفحة 13

628 عقارات أخرى
  • 10

    أي فيلا

    ٧٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل_للبيع اقل سعر اي فيلا 190م باميز لوكيشن وفيو

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٠٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٧٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | اقل سعر اى فيلا روف فى ماونتن فيـو اى سيتى

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٠٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اي فيلا روف ميدل - ماونتن فيو اي سيتي اكتوبر

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    أي فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    For sall I city October I villa اي فيلا للبيع

4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه و تشطيب مودرن اي فيلا جاردن ف جيزه بلاتو

    Teleo For Real Estate logo image

    ماونتن فيو جيزة بلاتوه, الطريق الدائري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٧٨٬٨١٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أي فيلا بمقدم 2 مليون بماونتن فيو اي سيتي اكتوبر

    بروبيرتي هيلز ون logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أي فيلا بمقدم 2 مليون بماونتن فيو اي سيتي اكتوبر

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر اى فيلا بجاردن كبيرة بمقدم2مليون أوكاش19مليون

    Property Hills... logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر اى فيلا بجاردن كبيرة بمقدم2مليون أوكاش19مليون

    Property Hills... logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر اى فيلا بجاردن كبيرة بمقدم2مليون أوكاش19مليون

    Property Hills... logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا رووف في ريوس اكتوبر بارك كمبوند

    رايوس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٥٦ متر مربع

    ٤١٬٠١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا رووف استلام فوري في ماونتن فيو اكتوبر بارك

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٦ متر مربع

    ٤٢٬٩٦٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    أي فيلا

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اى فيلا للبيع فى mountain view chill out park

    Remax Westway logo image

4

    4

    ١٧٣ متر مربع

    ٥٤٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آي فيلا جاردن استلام فوري للبيع في آي سيتي

    I-Move logo image

3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٥٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    أي فيلا

    ١٠٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل_اقل سعر اي فيلا روف كورنر type aبرايم لوكيشن

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٢٦ متر مربع

    ٣١٬٧٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٥٬٦١٤٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل_اقل سعر اي فيلا جاردن باقل مقدم وتوتال

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٢٬٠٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أي فيلا أرضي للبيع ماونتن فيو تشيل أوت بارك

    Remax Westway logo image

3

    2

    ٢٨٢ متر مربع

    ٤٠٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | للبيع اقل سعر اي فيلا جاردن 240 في اي سيتي

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة نموذج D للبيع في بادية-بالم هيلز ..

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣١٣ متر مربع

    ٤١٬٥٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 279م ارض 401م استلام 2026 قسط حتى 2032

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٤٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    أي فيلا

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل_اقل سعر اي فيلا جاردن كورنر برايم لوكيشن

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٣ متر مربع

    ٣٥٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 14

    أي فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة ريسيل لقطة متشطب بالمطبخ والتكيفات

    Property Hills Star logo image

4

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ٦٦٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | اي فيلا جاردن كورنر – بماونتن فيو اكتوبر

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٧٣ متر مربع

    ٣٧٬٧٢٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    أي فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل _ اقل سعر اي فيلا روف type a استلام فوري

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا رووف تريبلكس - ماونتن فيو اي سيتي 6 اكتوبر

    Gate real estate marketing logo image

4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع