بيوت و فلل 5 غرفة نوم للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 54

1,567 عقارات أخرى
  • 18

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 536+جاردن372 قرب مول العرب مقدم3مليون

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥٣٦ متر مربع

    ٤١٬٠٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مستقله كمبوند ماونتن فيو تشيل اوت بارك

    Abrag 2 logo image

5

    5

    ٢٨٩ متر مربع

    ٦٧٬٤٧٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا منفصلة في كمبوند جولز انرشيا فيو مميز

    Abrag 2 logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٤٦ متر مربع

    ٧٠٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٧٬١٣٤٬٩٥٢ جنيه

    فيلا فيو حمام سباحة بجوار نادي الجزيرة | تقسيط 10س

    Property Hills... logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦٩٬٩٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مستقلة كمباوند جراند هايتس نصف تشطيب

    Abrag 2 logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٤١٠ متر مربع

    ٥٨٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٦٬٧٠٩٬٥٥٠ جنيه

    فيلا مستقله 342م+حمام سباحه على وصله دهشور قسط/10س

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٣٤٢ متر مربع

    ٤٨٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 350م بجوار بالم هيلز بتقسيط7سنوات اقرب استلام

    Property Hills... logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 350م بجوار بالم هيلز بتقسيط7سنوات اقرب استلام

    Property Hills... logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٢٧٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا300م جاهزه للسكن امام نيو جيزة بالتقسيط المريح

    Property Hills... logo image

    هضبة, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٤٬٢٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بحمام سباحة للبيع في بيت العيلة

    حديقة هرم لايف, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 352م على اعلى تبه جنب بالم هيلز بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    ويست ليفز, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٣٥٢ متر مربع

    ٨٬٥٢٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٦٬٧٠٩٬٥٥٠ جنيه

    فيلا مستقله 342م+حمام سباحه على وصله دهشور قسط/10س

    Property Hills... logo image

    كيفا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٣٤٢ متر مربع

    ٤٨٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 536+جاردن372 قرب مول العرب مقدم3مليون

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥٣٦ متر مربع

    ٤١٬٠٤٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله 345 م 580 م ارض، جراند هايتس استلام

    Abrag 2 logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٤٥ متر مربع

    ٥٧٬٩٧١ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلافاخره سوبرلوكس استلام قريب 0%مقدم وتقسيط مريح

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو جيزة بلاتوه, الطريق الدائري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة حقيقية لامتلاك فيلا - جاهزة للاستلام الفوري..

    Gate real estate marketing logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٣٧١ متر مربع

    ٤٨٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بحمام سباحة للبيع في بيت العيلة

    حديقة هرم لايف, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 536+جاردن372 قرب مول العرب مقدم3مليون

    Property Hills... logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥٣٦ متر مربع

    ٤١٬٠٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيرة 261م استلام فورى جنب بالم هيلز بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٦١ متر مربع

    ١٥٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع تطل علي بحيرة ف ذا كراون فورى باقساط

    The Way logo image

5

    5

    ٤٧٥ متر مربع

    ٥٣٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 350م بجوار بالم هيلز بتقسيط7سنوات اقرب استلام

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٦٬٧٠٩٬٥٥٠ جنيه

    فيلا مستقله 342م+حمام سباحه على وصله دهشور قسط/10س

    Property Hills... logo image

    طريق وصلة دهشور, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٣٤٢ متر مربع

    ٤٨٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٬٢٧٠٬٧٠٠ جنيه

    فيلا342م+حمام سباحه-وصله دهشو2.5مليون مقدم او16كاش

    Property Hills... logo image

    نمق, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٣٤٢ متر مربع

    ٦٬٦٣٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بحمام سباحة للبيع في بيت العيلة

    حديقة هرم لايف, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 280م للبيع من الاهلي صبور في الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    كمبوند اب فيل, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة 6 أكتوبر
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة 6 أكتوبر

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…