بيوت و فلل 5 غرفة نوم للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 41

1,567 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحمام سباحة للبيع بأجهزة المطبخ ووحدات المطبخ

    REV Real Estate logo image

    مينا جاردن سيتي, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ٦٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى متشطبه+حمام سباحه مقدم 5م- كاش23م

    الباتيو, الطريق الدائري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى متشطبه+حمام سباحه مقدم 5م- كاش23م

    ماونتن فيو جيزة بلاتوه, الطريق الدائري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى متشطبه+حمام سباحه مقدم 5م- كاش23م

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى متشطبه+حمام سباحه مقدم 5م- كاش23م

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا للبيع في او ويست جاهزة للأستلام

    Apart Real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٣٨٣ متر مربع

    ٧٨٬٣٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٬٢٣٥٬٠٠٠ جنيه

    أخر توين 370متر فوري بجولف فيوز بجوار جولف اكستنشن

    Property  Hills. logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٣٧٠ متر مربع

    ٣٠٬٣٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا one story للبيع استلام فوري بسعر لقطة

    Hussien Farahat logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٣١٥ متر مربع

    ١٣٠٬١٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع في نيوم اكتوبر

    Selection Code logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٩٥٨٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة باديا موقع ممتاز علي لاند سكيب بحري..

    Crafters Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٤٠١ متر مربع

    ١٤٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى ادفع 6م وتكملة اقساط قرب مول مصر

    كمبوند ريحانة, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٣٥ متر مربع

    ١٧٬٩١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى ادفع 6م وتكملة اقساط قرب مول مصر

    شارع دريم لاند, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٣٥ متر مربع

    ١٧٬٩١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى ادفع 6م وتكملة اقساط قرب مول مصر

    دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٣٥ متر مربع

    ١٧٬٩١٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٥٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقل 750 متر مربع إطلالة على المناظر طبيعيه

    Crafters Real Estate logo image

5

    6

    ٧٥٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مارك ماك 925م بحري علي جرينري وجنينه كب

    Crafters Real Estate logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٩٢٥ متر مربع

    ٧٣٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أخر فيلا فوري 360متر في أكتوبر بارك بجوار نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة كبيرة قسط ربع سنوى212ألف اوكاش6.250.000

    Property Hills... logo image

    بارك فالي ديوان, شارع حوض 18 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢٨٦ متر مربع

    ٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة كبيرة قسط ربع سنوى212ألف اوكاش6.250.000

    Property Hills... logo image

    بارك فالي لايان, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢٨٦ متر مربع

    ٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة كبيرة قسط ربع سنوى212ألف اوكاش6.250.000

    Property Hills... logo image

    شارع حوض 18 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢٨٦ متر مربع

    ٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة كبيرة قسط ربع سنوى212ألف اوكاش6.250.000

    Property Hills... logo image

    شارع حوض 10 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢٨٦ متر مربع

    ٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة كبيرة قسط ربع سنوى212ألف اوكاش6.250.000

    Property Hills... logo image

    شارع حوض 6 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢٨٦ متر مربع

    ٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٧٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمساحة 400 متر مربع أرض بمساحة 560 owest rtm

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٧٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٧٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمساحة 400 متر مربع أرض بمساحة 560 owest rtm

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٧٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس فى جاردن ليكس بجوار جولف اكستنشن

    Property  Hills. logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢٤٢ متر مربع

    ٢٠٬٦٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مارك ماك 925م بحري علي جرينري وجنينه كب

    Crafters Real Estate logo image

5

    6

    ٩٢٥ متر مربع

    ٨٦٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة 6 أكتوبر
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة 6 أكتوبر

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…