عقارات 5 غرفة نوم للبيع في الجيزة

3,717 عقارات أخرى
  • 11

    تاون هاوس

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع بكمبوند طيبه جاردنز الترا سوبر لوكس

    Landpeak Real Estate inv & Marketing logo image

    طيبة جاردنز, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في Royal Hills

    Maskan Consultancy logo image

    رويال هيلز, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٧٠٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٬٦٣٥٬٨٩٢ جنيه

    فيلا فوري في سوديك زايد بمقدم 3.6 مليون وقسط 8 سني

    Selection Code logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٥٣ متر مربع

    ١٠٬٢٩٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    منزل مزدوج

    ٢٥٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام 2027 بمقدم 10% في نيو زايد

    Selection Code logo image

    نايا ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٨٩٬٨٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في نيوم اكتوبر استلام فوري بأقل سعر

    Selection Code logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٣٧٠ متر مربع

    ٣٧٬٧٠٢ جنيه/متر مربع

  • ليك فرونت فيلاز – هيلز أوف ون

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٨٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    people & places developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,هيلز أوف وان

    5 - 7 غرفة

  • 11

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 220 متر متشطبة بالكامل في Ons–مباني ادريس

    Selection Code logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمساحه كبيره استلام فورى بجوار بالم باركس

    Property  Hills. logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٩٠ متر مربع

    ٢٠٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فورى بفيو على مساحه خضراء

    Property  Hills. logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٦٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في أليجريا

    Hefnawy Group logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٩٠٠ متر مربع

    ٢٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس جاهز للسكن فى موقع مميز أمام أركان بلازا

    Property  Hills. logo image

    الما, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٠٨ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • بوليفارد هيل & نورث فيلاز

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٦٬١٩٨٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    people & places developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,هيلز أوف وان

    3 - 5 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري في جدار (ايوان) بجوار من سوان ليك

    Property  Hills. logo image

    جدار, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزه للاستلام بموقع مميز فى كمبوند تاونى

    Property  Hills. logo image

    تاونى, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, الجيزة

    5

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٦٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٥٬١٥٨٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بيل فيي للبيع باقساط متشطبه بالكامل

    Platinum Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٠٩ متر مربع

    ١٤٦٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع مميز في نمق ادارة الاهلي صبور أمام كيفا

    Property  Hills. logo image

    كيفا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ١٦٬٩٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اخر توين هاوس على ارض الجولف من بالم هيلز

    Property  Hills. logo image

    بالمز, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    3

    ٣٧٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • كانال ووك ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٧٬٧٦٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Arkan Palm Development
    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 5 غرفة

  • 11

    فيلا

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا باقل سعر في الماركت ريسيل, ليك ويست وان فوري

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٢٥٦ متر مربع

    ٥٦٬٦٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله - أستلام فوري- Type E- متبقي أقساط

    Full House West logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٠٦٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف فيوز | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٨١١ متر مربع

    ١٣٥٬٦٣٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استثنائية داخل إيتابا الشيخ زايد

    Home Select for real estate logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٢٬٩١٠٬٠٠٠ جنيه

    تصميم KCRG + روف | أوسع شارع في اليجريا

    Home Select for real estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٠٥ متر مربع

    ١٧٣٬٤٧٥ جنيه/متر مربع

  • بوليفارد هيلز

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٩٥٢٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Al Amar Group
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    5 غرفة

  • 18

    منزل مزدوج

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مميز داخل باتيو الزهراء – لا فيستا

    Home Select for real estate logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    منزل مزدوج

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مميز داخل إيتابا الشيخ زايد

    Home Select for real estate logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٩٣ متر مربع

    ٨١٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٨٬٨٠٧٬٢٨٨ جنيه

    تاون هاوس كورنر 5غرف استلام فوري للبيع في وود فيل

    Driven Properties logo image

    بالم هيلز وودفيل, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٠٦ متر مربع

    ٦١٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استاندا لون لقطه فيو الاهرامات مقدم 3M اوكاش 18.6M

    شارع دريم لاند, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٦٧ متر مربع

    ١١٬٦١٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استاندا لون لقطه فيو الاهرامات مقدم 3M اوكاش 18.6M

    بالم فيلا, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٦٧ متر مربع

    ١١٬٦١٠ جنيه/متر مربع

  • II أسبن

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,كايرو جايت

    5 غرفة