عقارات 5 غرفة نوم للبيع في مدينة 6 أكتوبر

2,176 عقارات أخرى
  • 17

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره - للبيع - كمبوند رويال هيلز - المتميز

    Osoul Misr logo image

    رويال هيلز, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٧٠٠ متر مربع

    ٦٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Standalone Villa Zayed Ext | 5% DP | 12Y Plan

    Selection Code logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٠٦٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه استلام فورى بحرى علي لاند سكيب و بحيرات

    Gate real estate marketing logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٤٧ متر مربع

    ٤٢٬٠١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر فيلا مستقلة-استلام فورى-فيو مفتوح

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٣٠ متر مربع

    ٥٦٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة للبيع في Garden City Compound

    RE/MAX Everest logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٣٣٥ متر مربع

    ٤٧٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • بوليفارد هيلز

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٩٥٢٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Al Amar Group
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    5 غرفة

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة في بادية بمساحة 155متر

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٥١٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة للبيع في Garden City Compound

    RE/MAX Everest logo image

    جاردن سيتي, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٣٣٧ متر مربع

    ٤٧٬٤٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إطلالة جزئية على الجولف - مالك جاد، ضمن السعر العا

    Residia logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٦٠٠ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر فيلا مستقلة-استلام فورى-اوبن فيو

    Gate real estate marketing logo image

5

    5

    ٢٦٣ متر مربع

    ٦٠٬٤٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر فيلا منفصلة-استلام فورى-فيو لاندسكيب

    Gate real estate marketing logo image

5

    5

    ٣٢٨ متر مربع

    ٥٦٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • بارك سايد في أو ويست

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٦٦٨٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Orascom Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,أو ويست

    3 - 5 غرفة

  • 17

    فيلا

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر فيلا مستقلة-استلام فورى-فيو مفتوح

    Gate real estate marketing logo image

5

    5

    ٣٣٠ متر مربع

    ٥٦٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطعه 467 في المربع الذهبي حدايق اكتوبر

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بكمبوند اكتوبر هيلز استلام فورى فرصه سعر

    Landpeak Real Estate inv & Marketing logo image

    اكتوبر هيلز, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٥٠٣ متر مربع

    ٤٥٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس قطعه 467 المربع الذهبي رئيسي النوادي مباشر

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ١١٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في ذا كراون بالم هيلز

    Buyerside logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٣٠١ متر مربع

    ٩٩٬٦٦٧ جنيه/متر مربع

  • نمق

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٦٣٥٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Melee Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,محور 26 يوليو,نمق

    1 - 5 غرفة

  • 13

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري تشطيب كامل فى Owest بافضل موقع

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٣٢٢ متر مربع

    ٥٩٬٠٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تشطيب كامل بإطلالة مفتوحة على المساحات الخضرا

    Residia logo image

5

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ١٠١٬٦٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مساحة واسعة– موقع مميز-ملاصق لكمبوند بالم هيلز

    Residia logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيرة ونادرة في موقع مميز

    Residia logo image

5

    7

    ٤٧٠ متر مربع

    ١٠٦٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 500 متر صف اول علي الجولف استلام فوري

    I-Move logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ١١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • كينجز واى

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٨٦٧٬٩٢١ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Mountain View
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,الحزام الاخضر,طريق بوليفارد,كينجز واي

    3 - 5 غرفة

  • 8

    تاون هاوس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع بالنسايم موقع مميز

    النسايم, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٢٩٣ متر مربع

    ٤٦٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٥٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون للبيع استلام فورى للبيع فى جولف اكستنشن

    Mrkt Shake logo image

5

    6

    ٤٧٠ متر مربع

    ١١١٬٧٠٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٤٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة Type C للبيع بالتقسيط في كمبوند باديه

    متصدر

    Driven Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع جاهز للاستلام الفوري

    I-Move logo image

    بالم هيلز وودفيل, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٩٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جراند فيلا للبيع في مرحلة Whyt كمبوند او ويست

    Driven Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٥٦١ متر مربع

    ٧٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • أب فيل

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Wadi El Nile Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق مصر اسكندرية الصحراوي,كمبوند اب فيل

    3 - 7 غرفة

صورة لـ Community Overview في مدينة 6 أكتوبر
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة 6 أكتوبر

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…