بيوت و فلل 4 غرفة نوم للبيع في باتيو الزهراء

106 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى فى باتيو الزهراء بجوار الربوة

    Property  Hills. logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٧٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري في لافيستا فيو بول بأقل سعر

    Crown Stone Realty logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٦١ متر مربع

    ١٦٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برايم توين هاوس دايركت ع البارك في روايه قسط ع 10س

    Evergreen Properties logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٥٤ متر مربع

    ٣٠٬٧٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز لوكيشن فيلا متشطبة بمقدم 5% تقسيط 10 سنين

    Evergreen Properties logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٢٥ متر مربع

    ٩٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري ليك ويست ع وصلة دهشور دايركت

    Evergreen Properties logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٥٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • الباتيو الزهراء

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,باتيو الزهراء

    4 غرفة

  • 12

    فيلا

    ٦٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كوادرو جاهزه للمعيشه بجوار هايبر 1 في زايد

    Falcon for Real Estate logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٣ متر مربع

    ٣٢٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٠٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فورى فيلا للبيع بالتقسيط على 4سنين بوول فيو

    متصدر

    Square Real Estate logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٩٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إستلام فورى فيلا بفيو حمام سباحة فى باتيو الزهراء

    Property  Hills. logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    6

    ٢٩٠ متر مربع

    ٣٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٦٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس جاهز للاستلام الفوري في اميز مواقع زايد

    Property  Hills. logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٣ متر مربع

    ٣٢٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري ف باتيو الزهراء بمقدم 2,5 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ١١٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري كمبوند الباتيو زهراء

    Property Hills Star logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٥٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى بمقدم 7 مليون جنب النادى الاهلى

    متصدر

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى فى باتيو الزهراء بجوار الربوة

    Property  Hills. logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٢٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٦٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس جاهز للاستلام الفوري في اميز مواقع زايد

    Property  Hills. logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٣ متر مربع

    ٣٢٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري في باتيو الزهراء بجوار الربوة

    Property  Hills. logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٢ متر مربع

    ٣١٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس استلام فوري علي وصله دهشور مباشر

    Crown Stone Realty logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون فيلا لافيستا بجانب كمبوند الربوة استلام فوري

    Inn Properties logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى فى باتيو الزهراء بجوار الربوة

    Property  Hills. logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٢٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري لقطة بجانب الربوه مباشرة

    متصدر

    Property  Hills. logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٣ متر مربع

    ٤٢٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله بأقل سعر لافيستا شيخ زايد استلام فوري

    Crown Stone Realty logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٠٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا مستقلة جاهزة للاستلام سور مع الربوة

    Property  Hills. logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 190م في قلب زايد ب5% مقدم واقساط علي 10 سنين

    Evergreen Properties logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٥١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٧٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلهلا في كمبوند بايتو بأقل سعر شيخ زايد

    Crown Stone Realty logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣٢٤ متر مربع

    ٢٢٬٩٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري أخر كوادرو في الباتيو زهراء علي 3 سنوات

    متصدر

    Property  Hills. logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٣ متر مربع

    ٤٥٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورى فيلا بالقسط فى باتيو زهراء جنب ابراج زد

    property hills Elite logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٣ متر مربع

    ٣٢٬٦٢٩ جنيه/متر مربع