بيوت و فلل 4 غرفة نوم للبيع في باتيو الزهراء, صفحة 3

106 عقارات أخرى
  • 3

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مباني 4 غرف للبيع فيكمبوند باتيو الزهراء

    Abrag 2 logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٢ متر مربع

    ٧٢٬٥١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطب لوكيشن مميز في زايد القديمة . ازها

    The Way logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٦٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهز للاستلام الفوري تاون هاوس في اميز مواقع زايد

    Property  Hills. logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٣ متر مربع

    ٣٢٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري كمبوند باتيو الزهراء Zayed

    Property Hills Star logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٥٣٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ف باتيو الزهراء استلام فوري بمقدم 2 مليون

    متصدر

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة ريسيل استلام فوري للبيع في الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣١٤ متر مربع

    ٩٥٬٥٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري أخر توين هاوس في كمبوند الباتيو زهراء

    Property  Hills. logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٥٧ متر مربع

    ٢٧٬٢٣٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة مميز للبيع في زايد ريسيل من لافيسا

    Property Hills Star logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٨٢٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فوري قسط ربع سنوي 1.5 مليون ، توتال 20 مليون

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في باتيو لافيستا علي وصله دهشور مباشر

    Crown Stone Realty logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٢ متر مربع

    ٤٤٬١٤٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس ف باتيو الزهراء للبيع بسعر مميز جدا

    Rokn Real Estate logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٬٧٩٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة جاهزة للاستلام في قلب الشيخ زايد – فرصة

    property hills Elite logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣٩٣ متر مربع

    ٧٬١٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوقت محدود فيلا متشطبة 5% مقدم قسط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٩٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة لفترة محدودة 5% مقدم قسط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٠٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا متشطبة عرض محدود 5% مقدم قسط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ١١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 294م استلام فورى بالتقسيط جنب النادى الاهلى

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٤ متر مربع

    ٢٩٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري في قلب الشيخ زايد بسعر مميز

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٢ متر مربع

    ٤٣٬٨٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 227م بسعر لقطه دقائق من وصله دهشور

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٧ متر مربع

    ٣٠٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بأقل مقدم وقسط علي 10 سنين, الشيخ زايد

    Egypt Best Properties logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٦ متر مربع

    ٨٤٬٠٧٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم امتلك فيلا للبيع وقسط علي 10 سنين 5%

    Egypt Best Properties logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس برايم لوكيشن في باتيو استلام فوري

    Crown Stone Realty logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٩٤ متر مربع

    ٢٩٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا لقطه 3 ادوار باقل من سعر الماركت

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٦ متر مربع

    ٣٢٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اول مرحلة فيلا متشطبة عرض 5% مقدم قسط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فخمة استلام فوري بجوار بيفرلي هيلز

    Property Hills Star logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزه للسكن في الباتيو الزهراء بجانب اليجريا

    Property  Hills. logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٩ متر مربع

    ٢٤٬٢٢١ جنيه/متر مربع