عقارات 4 غرفة نوم للبيع في الجيزة

10,135 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٣٥٬٨٢٨٬٣٠١ جنيه

    فيلا 2 لقطه للبيع في PX بالم هيلز - موقع مميز

    Bold Egypt logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٦٢٬٨٥٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا راقية في هيلز اوف ون بأقل سعر

    Apart Real estate logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٨١ متر مربع

    ٨٨٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا راقية في هيلز اوف ون بأقل سعر

    Apart Real estate logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٨١ متر مربع

    ٨٥٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    دوبلكس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس متشطب بالكامل استلام فوري للبيع

    Apart Real estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٤٧٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في كمبوند بالم باركس ٦ اكتوبر

    Ammaier for real estate logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٨ متر مربع

    ٦٥٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • ذا سولوز في سولانا

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٢٬٢١٦٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Ora Developers
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,سولانا

    3 - 5 غرفة

  • 18

    فيلا

    ١٩٬٩١٦٬٦٠٠ جنيه

    استلام فوري-فيلا سوبر لوكس بدون مقدم في ماونتن فيو

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٣ متر مربع

    ٧٥٬٧٢٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا على وصلة دهشور جاهز للاستلام يسعر شقه

    Property Hills... logo image

    سيلفا كومباوند, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٦ متر مربع

    ٤٢٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬٤٥٩٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس فى نيو زايد بجوار سوديك و نايا

    D.Signature logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا في أليجريا سوديك الشيخ زايد موقع مميز

    Ammaier for real estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٤٥ متر مربع

    ١٤٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    انتهز الفرصهو امتلك الان فيلا بخصم 40 % من ديونز

    Property Hills... logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٤٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • أو فيوز

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Orascom Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,أو ويست

    1 - 4 غرفة

  • 12

    فيلا

    ٥١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا في أليجريا سوديك الشيخ زايد موقع مميز

    Ammaier for real estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 4غرف استلام فوري بمقدم 10% واقساط علي 8 س

    Evergreen Properties logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٧٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كورنر فيلا متشطبة لوكيشن مميز ريسيل باقل سعر

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٤١٬٨٦٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في أفضل لوكيشن بزايد | جاهز للسكن

    Inn Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ٢١٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض لفترة محدودة فيلا من بالم هيلز في بادية للبيع

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ١٢٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • سولانا

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Ora Developers
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,سولانا

    2 - 5 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 4 غرف نوم للبيع اطلاله مميزه فى او ويست مقدم5%

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٤ متر مربع

    ٨٨٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٢٥٨٬٣١٢ جنيه

    بنتهاوس 490 متر بروف خاص في كمبوند سولانا ويست

    Onyx for real estate logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٤٩٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا استاند اللون في اليجريا موقع مميز جدا

    Ammaier for real estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣٤٨ متر مربع

    ١٨٦٬٧٨١ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جريس فيلا موقع مميز جدا بحري في بيل في

    Apart Real estate logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٤ متر مربع

    ١٢٢٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    منزل مزدوج

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس في كمبوند صن كابيتال استلام فوري

    D.Signature logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • كور او ويست

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٣٠٥٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Orascom Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    1 - 4 غرفة

  • 11

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بموقع مميز مطل على اللاجون بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٨١ متر مربع

    ١٢٤٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٤٠٬٩٤٨٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس جاهز للاستلام بإطلالة لاندسكيب بأقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٩٣ متر مربع

    ١٠٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٣٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس باطلالة مفتوحة على البحيرات واللاندسكيب

    Egypt Best Properties logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٤٩٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بإطلاله دايركت على اللاجون بقسط 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٥٬٤٧٦٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر لفيلا 4 ريسيل في سولانا ويست | موقع مميز

    Bold Egypt logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٦٦ متر مربع

    ٩٥٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • ذا كراون اكستنشن

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٨٬٠٥٣٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Palm Hills
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    3 - 4 غرفة