عقارات 4 غرفة نوم للبيع في التوسعات الشمالية, صفحة 8

435 عقارات أخرى
  • 18

    (بنتهاوس (روف

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في جاردن هيلز التوسعات الشمالية نصف

    Home city real estate logo image

    جاردن هيلز اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطب استلام فورى خلف مول العرب الشيخ زايد

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٣ متر مربع

    ٥٣٬٠٠٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    villa in nyoum october rtm install 7 years

    متصدر

    Selection Code logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٧٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ب100الف مقدم فيلا في ماونتن فيو او كاش15مليون

    Property Hills... logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ب100الف مقدم فيلا في ماونتن فيو او كاش15مليون

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ب100الف مقدم فيلا في ماونتن فيو او كاش15مليون

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٦٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع - بتسهيلات فى السداد

    Inspire Homes logo image

4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٨٠٬١٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ماونتن فيو شيل اوت اكتوبر

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

4

    5

    ٣٨٥ متر مربع

    ٨٣٬١١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في ماونتن فيو شيل اوت 6اكتوبر

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

4

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ٤٩٬١٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة ف تشيل أوت تشطب الترا سوبر لوكس جاهزة

    Gate real estate marketing logo image

4

    4

    ٣٨٥ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند ألون متشطبة الترا سوبر لوكس ف تشيل اوت

    Gate real estate marketing logo image

4

    4

    ٢٦٣ متر مربع

    ١٢٩٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ف قلب الشيخ زايد مساحة 350م اقساط

    property hills Elite logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٧٠ متر مربع

    ١٣٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع بموقع مميز - أكبر مساحة أرض

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٠٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في ماونتن فيو تشيل آوت بارك

    RE/MAX Everest logo image

4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٩٣٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 28م متشطب بالكامل للبيع بجراند هايتس

    Property Hills Star logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٣ متر مربع

    ٥٤٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فيلا مميز بكمبوند جراند هايتس 6 أكتوبر

    Best Deal For Real Estate logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس في ماونتن فيو اكتوبر تشل اوت

    Property  Hills. logo image

4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فيو مفتوح ومميز بكمبوند طيبة جاردنز

    Al Beltagy Real Estate logo image

    طيبة جاردنز, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بتشطيب فاخر جدا وموقع مميز أرقى فيلا بالشيخ زايد

    CBE New Homes logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٣٤٥ متر مربع

    ٩١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بتشطيب فاخر جدا وموقع مميز أرقى فيلا بالشيخ زايد

    CBE New Homes logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٣٤٥ متر مربع

    ٩١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس/بيع/تشل اوت بارك/موقع مميز/اقل سعر

    Home Destination logo image

4

    4

    ٢٦٣ متر مربع

    ٥٥٬١٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاونهاوس استلام 2026 دايركت علي البحيرة بالتقسيط

    Realm Properties logo image

4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع – ماونتن فيو تشيل أوت نموذج (AR)

    Ammaier for real estate logo image

4

    4

    ٢٨٩ متر مربع

    ٦٥٬٧٤٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 255م للبيع في ديار التعميير 1 استلام فوري

    Vida Solutions logo image

    كمبوند ديار التعمير, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٩٠٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة عائلية 284م بموقع استراتيجي في قلب أكتوبر

    متصدر

    MADAEN GROUP logo image

    بيت الوطن التكميلى, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٨٤ متر مربع

    ١٧٬٢٧٤ جنيه/متر مربع