عقارات 4 غرفة نوم للبيع في التوسعات الشمالية, صفحة 6

435 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل_للبيع اقل سعر فيلا مستقله type B متشطبه

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣١٣ متر مربع

    ٨٦٬٢٦١ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 420م للبيع بكمبوند جاردن سيتي العبد

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    جاردن سيتي, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٣٧ متر مربع

    ٥٠٬٤٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر توين هاوس للبيع في دارا جاردنز

    I-Move logo image

    دارا جاردنز, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 550 م - للبيع – كمبوند جراند هايتس

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ٦٧٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس لقطة للبيع في دارا جاردنز 400م موقع مميز

    Genova Investment logo image

    دارا جاردنز, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع تاون هاوس ميدل 300م كمبوند داره جاردنز

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    دارا جاردنز, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٬٢٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع في جاردن هيلز تشطيب سوبر لوكس

    Guides Real Estate logo image

    جاردن هيلز اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 225م استلام فوري بتقسيط ع سنتين

    MADAEN GROUP logo image

    بيت الوطن التكميلى, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل بنتهاوس 250م فيو داخل الكمبوند على لاندسكيب

    Promax Property Investors logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع 580م كمبوند نيوم اكتوبر

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٥٨٠ متر مربع

    ٥٤٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع لوكيشن مميز في كمباوند نيوم اكتوبر

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٥٤٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة استلام فوري ماونتن فيو 4 تقسيط 10 سنين

    Evergreen Properties logo image

4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٧١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في تشيل آوت | إعادة بيع | موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٦٬٣٤١ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشيل اوت \ فيلا مستقلة 350 م \ فيو لاند سكيب

4

    5

    ٣١٢ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل تاون فيلا 283م ارض 301م استلام فوري فيو مميز

    Promax Property Investors logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٣ متر مربع

    ٤٩٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    263م متشطبه بالفرش وحمام السباحة في اميز لوكيشن

    Promax Property Investors logo image

4

    4

    ٢٦٣ متر مربع

    ١٣٣٬٠٧٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة استلام فوري للبيع في جراند هايتس

    I-Move logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٤٥ متر مربع

    ٩٧٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | فيلا مستقلة لافضل سعر - ماونتن فيو تشل اوت

    Gate real estate marketing logo image

4

    5

    ٣٨٦ متر مربع

    ٥٩٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بتشطيب فاخر فى دارا جاردنز موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    دارا جاردنز, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٣٤٠ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري في ماونتن فيو اكتوبر امام تشل اوت

    Property  Hills. logo image

4

    4

    ٣٦١ متر مربع

    ١٨٬٥٥٩ جنيه/متر مربع

  • 20

    أي فيلا

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اى فيلا للبيع فى mountain view chill out park

    Remax Westway logo image

4

    4

    ١٧٣ متر مربع

    ٥٤٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 3

    تاون هاوس

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس ميدل 324م بكمبوند جاردن سيتي العبد

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    جاردن سيتي, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٤١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مستقلة ماونتن فيو تشيل اوت بارك

    Remax Westway logo image

4

    5

    ٢٩٠ متر مربع

    ٦٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة متشطبة كامل فى ماونتن فيو شيل اوت بارك

    Brokers Hub logo image

4

    5

    ٣٥٥ متر مربع

    ٨٠٬٢٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بكمبوند ماونتين فيو (شيل اوت )فيو الجاردن

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

4

    4

    ٣٢٧ متر مربع

    ٦٨٬٠٤٢ جنيه/متر مربع