عقارات 4 غرفة نوم للبيع في التوسعات الشمالية, صفحة 4

435 عقارات أخرى
  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس للبيع - كمبوند جاردن هيلز - فيو مميز

    متصدر

    Osoul Misr logo image

    جاردن هيلز اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك 4 غرف+4 حمام بسعر شقة جمب MV Chillout-خالصة

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦١ متر مربع

    ٣٤٬٨٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا بجاردن 178م ورا مول العرب بسعر شامل

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦١ متر مربع

    ٣٤٬٨٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز ستاندالون فيلا تشطيب راقي بفيو ممميز

    Square Real Estate logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣١٣ متر مربع

    ١٠٢٬٢٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس في ماونتن فيو تشيل اوت بارك

    Abrag 2 logo image

4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٦٥٬٨٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس لوكيشن مميز للبيع في ماونتن فيو تشيل اوت

    Abrag 2 logo image

4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٦١٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٬٥٧٦٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحديقة خاصة بموقع مميز إستلام فوري للبيع

    REV Real Estate logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٣٧٠ متر مربع

    ٦١٬٠١٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه هذا الشهر|بسعر أقل من سعر الماركت

    Roots Development logo image

4

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٥٨٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن تشطيب كامل في ماونتن فيو تشيل اوت

    RE/MAX Everest logo image

4

    4

    ٢٨٧ متر مربع

    ٤٨٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري متشطبة بالكامل للبيع ماونتن فيو

    Brick Real Estate logo image

4

    4

    ٢٨٩ متر مربع

    ١١٤٬١٨٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشيل اوت بارك \ فيلا مستقلة 290 م \ نصف تشطيب

4

    4

    ٢٨٨ متر مربع

    ٦٥٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر للبيع في كمبوند جراند هايتس 6 اكتوبر

    West Field Property Consultancy logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٣٤٥ متر مربع

    ٩٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع في جاردن هيلز تشطيب مودرن

    Guides Real Estate logo image

4

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر فيلا مستقلة في تشيل أوت فيو ع اللاندسكيب

    Gate real estate marketing logo image

4

    5

    ٢٩٠ متر مربع

    ٦٢٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون ريسيل بأقل مقدم فيو ع لاندسكيب استلام فوري

    Gate real estate marketing logo image

4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٤٩٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في حدائق دارا

    Hefnawy Group logo image

    دارا جاردنز, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين فيلا استلام فورى فى كمبوند نيوم اكتوبر

    Roots Development logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٥٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين فيلا استلام فورى فى كمبوند نيوم اكتوبر

    Roots Development logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٥٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لسرعه التعاقد بـ 100,000 فقط امتلك فيلا 3 أدوار

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٠٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري ف mountain view chillout

4

    5

    ٣٥٥ متر مربع

    ٣٣٬٢٣٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    منزل مزدوج

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب بالكامل للبيع في كمبوند دارا جرين

    Driven Properties logo image

    دارا جاردنز, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى فى MV chillout مقدم 3م بسعر 22م

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى فى MV chillout مقدم 3م بسعر 22م

4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    منزل مزدوج

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس في جراند هايتس بالمطبخ والتكييفات

    Home Select for real estate logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ٥٦٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون تشطيب كامل بحمام سباحه -جراند هايتس

    RE/MAX Everest logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٣٤٦ متر مربع

    ٨٠٬٩٢٤ جنيه/متر مربع