عقارات 4 غرفة نوم للبيع في التوسعات الشمالية, صفحة 10

435 عقارات أخرى
  • 30

    فيلا

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في جراند هايتس

    Flip logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٦٥ متر مربع

    ٧٥٬٣٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل من سعر السوق فيلا 50% تشطيب للبيع

    Driven Properties logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٣٢٩ متر مربع

    ٥٩٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري فيلا متشطبة سوبر لوكس بالتكييفات للبيع

    Driven Properties logo image

4

    4

    ٣٢١ متر مربع

    ٨٤٬١١٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في Mountain view chillout park

    Feeds logo image

4

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٦٨٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع في ماونتن فيو تشيل أوت بارك

    Abrag 2 logo image

4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع ماونتن فيو تشيل أوت بارك

    Abrag 2 logo image

4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة لامتلاك فيلا مستقلة باقل سعر في الماركت

    Roots Development logo image

4

    4

    ٢٧٩ متر مربع

    ٧١٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 365 م للبيع فى ماونتن فيو تشل اوت فورى

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

4

    4

    ٣٦٥ متر مربع

    ٥٤٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    تاون هاوس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس للبيع ناصية اطلالة رائعة لاند سكيب

    بيت الاستثمار الذهبي logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٧ متر مربع

    ٦٣٬٩٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بنيوم اكتوبر الشكل المودرن Rtm باقل سعر

    Selection Code logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كمبوند جراند هايتس في 6 اكتوبر 364 م

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٤٥ متر مربع

    ٦٣٬٧٦٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون - اقل سعر - في الماركت

    Citizen Home logo image

4

    4

    ٣١٣ متر مربع

    ٧٣٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر 3 ادوار في تشيل اوت باقل مقدم.

    Real Vision logo image

4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة ف تشيل أوت تشطب الترا سوبر لوكس جاهزة

    Gate real estate marketing logo image

4

    4

    ٣٨٥ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بالكامل و استلام فوري ب فيو مميز

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٣ متر مربع

    ٥٤٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بالكامل و استلام فوري ب فيو مميز

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٣ متر مربع

    ٥٤٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في ماونتن فيو اكتوبر امام تشل اوت

    Property  Hills. logo image

4

    4

    ٣٦١ متر مربع

    ١٨٬٥٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا بدون مقدم فيلا متشطبه230م امام نيو جيزه

4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١١٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن بمساحه 190 متر بموقع مميز جداا

    property hills Elite logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ١١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Type A للبيع في ماونتن فيو تشيل أوت بارك

    I-Move logo image

4

    5

    ٢٦٥ متر مربع

    ٦٤٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب استلام فوري قرب مول العرب زايد

    Property Hills Star logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٣ متر مربع

    ٢٦٬٨٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحمام سباحة خاص متشطبه بالكامل إستلام فوري

    REV Real Estate logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    6

    ٣٤٥ متر مربع

    ٩١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    حمام سباحة وجاكوزي جاردن خاصة تشطيب الترا شيك

    Selective logo image

    دارا جاردنز, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    7

    ١٬٨٠٠ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع فى كمبوند جراند هايتس الشيخ زايد

    Royal Hub Real Estate logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٦٥٣ متر مربع

    ٤٨٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | تاون هاوس 210م باقل مقدم و اجمالي اقساط

    Gate real estate marketing logo image

4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع