عقارات 4 غرفة نوم للبيع في شارع المسجد الاقصي

يبدو أن كل المنازل في شارع المسجد الاقصي, المهندسين مشغولة في الوقت الحالي

ابحث في المناطق القريبة أو أنشئ تنبيهاً للإعلانات الجديدة.

عقارات مشابهة

  • 5

    تاون هاوس

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع في ميدوز بارك الشيخ زايد

    Shield - DR3 logo image

    ميدوز بارك, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة استلام اقل من سنة في زايد، قسط ٦ سنين

    متصدر

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٥٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا نموزج E في ذا كراون

    Real Vision logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٧ متر مربع

    ٦٢٬١٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٣٬٧٨٠٬٦٤٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع الشيخ زايد استلام سنة تسهيلات7سنين

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٨٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع بكمبوند سيتى فيو متشطب فيو لاند سكيب

    Houses and More For Real Estate logo image

    سيتي فيو, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣١٠ متر مربع

    ٤٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٠٬٩١٥٬٥٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في كيفا مرحلة اولي موقع مميز جدا

    Al Ahly Sabbour logo image

    كيفا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٩٥ متر مربع

    ٧٠٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٩٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فورى فيلا 300م بخصم 40% بتطل علي لاجونز

    New Home for Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 225م نص تشطيب للبيع في شارع الدقي الرئيسي

    Property insider logo image

    شارع الدقي, الدقي, الجيزة

    4

    2

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    منزل مزدوج

    ٣٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Twin house for sale swanlake west October

    ElGammal real estate logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٥٤ متر مربع

    ١٥٤٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 5

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا للبيع في the crown

    Shield - DR3 logo image

4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع