عقارات 4 غرفة نوم للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 44

3,169 عقارات أخرى
  • 16

    فيلا

    ١٠٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة 490م موقع مميز مفروش في ألجريا

    The X Site For Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٤٩٠ متر مربع

    ٢٢٠٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا581 م بحمام سباحة استلام فورى بمقدم 5 مليون

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٥٨١ متر مربع

    ٨٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بكمبوند باتيو الزهراء دقائق من ستريب مول

    Property Hills VIP logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٧ متر مربع

    ٥٠٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Corner Townhouse for Sale in Bel Air with Lake Vie

    Home city real estate logo image

    بل اير فيلاز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب بالكامل بقلب الشيخ زايد بأقل سعر 203م

    بيلفا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٣ متر مربع

    ١٣٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب بالكامل بقلب الشيخ زايد بأقل سعر 203م

    بهجة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٣ متر مربع

    ١٣٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب بالكامل بقلب الشيخ زايد بأقل سعر 203م

    بيلفيلي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٣ متر مربع

    ١٣٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب بالكامل بقلب الشيخ زايد بأقل سعر 203م

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٣ متر مربع

    ١٣٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب بالكامل بقلب الشيخ زايد بأقل سعر 203م

    تارا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٣ متر مربع

    ١٣٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب بالكامل بقلب الشيخ زايد بأقل سعر 203م

    مون لاند, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٣ متر مربع

    ١٣٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب بالكامل بقلب الشيخ زايد بأقل سعر 203م

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٣ متر مربع

    ١٣٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب بالكامل بقلب الشيخ زايد بأقل سعر 203م

    متصدر

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٣ متر مربع

    ١٣٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع - رويال ميدوز - الشيخ زايد

    متصدر

    Osoul Misr logo image

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    6

    ٥٥٠ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للسكن للبيع في ذا استيتس بجوار بيفرلي

    متصدر

    Property  Hills. logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣٥٥ متر مربع

    ١٦٬٣٣٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاني - تالت - روف - فيو مفتوح كورنر

    X Hub logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٧٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٤٬٩٣١٬٢٩٥ جنيه

    توين هاوس 270م للبيع اقرب استلام من درةبجانب اعمار

    Property  Hills. logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٨٬٢٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في الشيخ زايد .

    Pyramids for real estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في الجريا الشيخ زايد

    Pyramids for real estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    7

    ٨٠٨ متر مربع

    ٩٢٬٨٢١ جنيه/متر مربع

  • 18

    منزل مزدوج

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فى الماركت تاون هاوس استلام فورى اميز موقع

    Egypt Best Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٨٠٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    تاون هاوس

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 440 متر استلام فوري في ألجريا بيفرلي هيلز

    Western House logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٤٤٠ متر مربع

    ١٠٢٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعرشقة للبيع بالمطبخ في كمبوند الكناريا

    Master Key logo image

    كناريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر لدوبليكس للبيع في زايد هايتس

    Master Key logo image

    بيت الوطن, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٣١٥ متر مربع

    ٢٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفنوح - اقل سعر فالسوق

    X Hub logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٩ متر مربع

    ٤٨٬٤٩٤ جنيه/متر مربع

  • 26

    تاون هاوس

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري أمام النادي الأهلي 27مليون تقسيط

    Property Hills... logo image

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 26

    تاون هاوس

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري أمام النادي الأهلي 27مليون تقسيط

    Property Hills... logo image

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع