عقارات 4 غرفة نوم للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 40

3,169 عقارات أخرى
  • 9

    فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلامستقلة استلام فوري فى الشيخ زايد قسط على 6سنين

    Evergreen Properties logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    6

    ٣٩٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١١٬٢٠٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند ألون335 متر للبيع على وصله دهشور

    Evergreen Properties logo image

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣٣٥ متر مربع

    ٣٣٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٩٬٢٧٨٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس استلام فورى 195 متر في Naia West

    Evergreen Properties logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٩٨٬٨٦١ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا للبيع في سولانا ويست اقل سعر ف الماركت متشطب

    Evergreen Properties logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٧٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    حياتك الجديدة فى قلب زايد-بنتهاوس متشطب بالتكييفات

    NABAJ logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    حياتك الجديدة فى قلب زايد-بنتهاوس متشطب بالتكييفات

    NABAJ logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    حياتك الجديدة فى قلب زايد-بنتهاوس متشطب بالتكييفات

    NABAJ logo image

    تارا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    حياتك الجديدة فى قلب زايد-بنتهاوس متشطب بالتكييفات

    NABAJ logo image

    كمبوند جامعة القاهرة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    حياتك الجديدة فى قلب زايد-بنتهاوس متشطب بالتكييفات

    NABAJ logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    حياتك الجديدة فى قلب زايد-بنتهاوس متشطب بالتكييفات

    NABAJ logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    حياتك الجديدة فى قلب زايد-بنتهاوس متشطب بالتكييفات

    NABAJ logo image

    كوي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    حياتك الجديدة فى قلب زايد-بنتهاوس متشطب بالتكييفات

    NABAJ logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    حياتك الجديدة فى قلب زايد-بنتهاوس متشطب بالتكييفات

    NABAJ logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    حياتك الجديدة فى قلب زايد-بنتهاوس متشطب بالتكييفات

    NABAJ logo image

    يو وان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    حياتك الجديدة فى قلب زايد-بنتهاوس متشطب بالتكييفات

    NABAJ logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ١٬٩٥٦٬٣٥٠ جنيه

    فيلا جاهزة للاستلام سوديك-مقدم1.9مليون كاش27

    Property Hills... logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ٦٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ١٬٩٥٦٬٣٥٠ جنيه

    فيلا جاهزة للاستلام سوديك-مقدم1.9مليون كاش27

    Property Hills... logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ٦٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في اعلى تبة في قلب الشيخ زايد بخصم 35% تقسيط

    Western House logo image

    نايا ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣١٥ متر مربع

    ٧٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه للبيع في شيخ زايد بجوار النادي الاهلي

    Crown Stone Realty logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 250م²، قسط كل ٣ شهور ٥٥٠ الف، كاش ١٣ مليون

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ٣٩٣م قسط ٧٥٠ الف كل ٣ شهور سعر الكاش 14 مليون

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٩٣ متر مربع

    ١٬٩٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ٣٩٣م قسط ٧٥٠ الف كل ٣ شهور سعر الكاش 14 مليون

4

    4

    ٣٩٣ متر مربع

    ١٬٩٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٤٥٢٬٠٨٣ جنيه

    فيلا فوري قسط ربع سنوي 1.4 مليون ، توتال 20 مليون

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٤٥٢٬٠٨٣ جنيه

    فيلا فوري قسط ربع سنوي 1.4 مليون ، توتال 20 مليون

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٤٥٢٬٠٨٣ جنيه

    فيلا فوري قسط ربع سنوي 1.4 مليون ، توتال 20 مليون

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٬٦٠٠ جنيه/متر مربع