عقارات 4 غرفة نوم للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 38

3,169 عقارات أخرى
  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس225م 4 غرف +تراس135م سوبرلوكس او كاش13.200م

    Property Hills... logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس225م 4 غرف +تراس135م سوبرلوكس او كاش13.200م

    Property Hills... logo image

    يو وان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس225م 4 غرف +تراس135م سوبرلوكس او كاش13.200م

    Property Hills... logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس225م 4 غرف +تراس135م سوبرلوكس او كاش13.200م

    Property Hills... logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع 316م كمبوند الكرمه 4 موقع مميز

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٨ متر مربع

    ٩٣٬١٦٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي مع حديقة للبيع في زد ويست-المرحلة الأولى

    Properties-Today.com logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٣ متر مربع

    ٧٨٬١٨٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ١٨٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع أرضى بجاردن فى ويستاون سوديك زايد

    Zayed Homes logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٧٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا في كمبوند باتيو الزهراء الشيخ زايد

    DMG logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٦ متر مربع

    ١٠٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس لقطه استلام 2026 بفيو لاند سكيب

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 285م على شارع النزهة بقسط ربع سنوى175ألف

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ٦١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فيلا مقدم 6 مليون - جاهزه للسكن بجوار الربوه

    Falcon for Real Estate logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 310م استلام فوري تقسيط بمقدم 1.9م او 29م كاش

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣١٠ متر مربع

    ٦٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري ف باتيو الزهراء بمقدم 2,5 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ١١٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري ف باتيو الزهراء بمقدم 2,5 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ١١٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب255م+135م روف جنب هايبر وان بقلب زايد

    فيا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب255م+135م روف جنب هايبر وان بقلب زايد

    بيلفا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب255م+135م روف جنب هايبر وان بقلب زايد

    كوي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب255م+135م روف جنب هايبر وان بقلب زايد

    فاليا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب255م+135م روف جنب هايبر وان بقلب زايد

    روفان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب255م+135م روف جنب هايبر وان بقلب زايد

    بهجة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب255م+135م روف جنب هايبر وان بقلب زايد

    ايليت ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب255م+135م روف جنب هايبر وان بقلب زايد

    تارا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب255م+135م روف جنب هايبر وان بقلب زايد

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب255م+135م روف جنب هايبر وان بقلب زايد

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كاملة التشطيب 4 غرف نوم في بيفرلي هيلز

    Do estate logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٤٤٠ متر مربع

    ٩٩٬٧٧٢ جنيه/متر مربع