عقارات 4 غرفة نوم للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 23

3,173 عقارات أخرى
  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مميز في كيان – فيو مفتوح على الكلوب هاوس

    RE/MAX Everest logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٨٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون تشطيب الترا سوبر لوكس- مفروش مودرن

    RE/MAX Everest logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٣٦٨ متر مربع

    ١٣٥٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون كورنر للبيع في الشيخ زايد ليك ويست

    Property Hills Star logo image

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٨ متر مربع

    ٧٠٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 4 غرف فالشيخ زايد ادفع520 ألف اوكاش17.460.0

    Property Hills... logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس تكمله اقسط استلام قريب في Village west

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    650sqm Standalone villa for sale in allegria

    Tasweeq For Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٦٥٠ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٧٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ركنية – تشطيب كامل – أول سكن

    Residia logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٥٣٥ متر مربع

    ١٤٥٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٢٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ألجريا تشطيب جيد – أقل سعر في السوق

    Residia logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٩ متر مربع

    ١٠٨٬٦٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٢٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ألجريا تشطيب جيد – أقل سعر في السوق

    Residia logo image

    ذا كورت ياردز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٨ متر مربع

    ١٠٩٬١٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فاخر بإطلالة مزدوجة للبيع في ويست تاون

    Residia logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣٦٥ متر مربع

    ١٠٩٬٥٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس إعادة بيع للبيع في ذا إستيتس

    Residia logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٩٠ متر مربع

    ٦٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ١٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس كورنر بإطلالة مفتوحة على اللاندسكيب

    Residia logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٩١ متر مربع

    ٦٨٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيع – شقة رائعة في ذا إستيتس ريزيدنس – نوبو

    Residia logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ١٩٦ متر مربع

    ١٠٢٬٠٤٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس إطلالة مفتوحة على اللاندسكيب والبحيرة

    Residia logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٩١ متر مربع

    ٨٩٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا إعادة بيع ببدروم – إطلالة واسعة, على بحيره

    Residia logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٤٥٧ متر مربع

    ٨٢٬٤٩٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فيو ليك متشطب للبيع ب بفرلى هيلز

    Topaz Real Estate logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٢ متر مربع

    ٩٢٬١٩٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع مميز متشطبة للبيع ب بفرلى هيلز زايد

    Topaz Real Estate logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس ريسيل ف V Levels استلام فوري برام لوكيشن

    Evergreen Properties logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ٤٤٬٧٥٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٨٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بالكامل للبيع باقساط كايرو جيت

    Platinum Properties logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٤٣ متر مربع

    ٢٥٥٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة جاهزة للاستلام ايلي صعب كايرو جيت

    Platinum Properties logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٤٢ متر مربع

    ٢١٩٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة للبيع باقساط ايلي صعب كايرو جيت

    Platinum Properties logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٤٢ متر مربع

    ١٩٠٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في ايلي صعب كايرو جيت للبيع باقساط

    Platinum Properties logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٤٢ متر مربع

    ١٩٠٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بالكامل للبيع باقساط سول اعمار

    Platinum Properties logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٥١ متر مربع

    ١٤٢٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٩٢٢٬٢٣٦ جنيه

    فيلا جاهزة للاستلام ب17مليون قسط ربع سنوي 922الف

    Property Hills... logo image

    تارا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٩٢٢٬٢٣٦ جنيه

    فيلا جاهزة للاستلام ب17مليون قسط ربع سنوي 922الف

    Property Hills... logo image

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٬١٩١ جنيه/متر مربع