عقارات 4 غرفة نوم للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 17

3,173 عقارات أخرى
  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس225م 4 غرف +تراس135م سوبرلوكس او كاش13.200م

    Property Hills... logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا كورنر بسعر مميز الجريا سوديك

    Emkan for Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٤٢٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    (بنتهاوس (روف

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح - لاند سكيب

    X Hub logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٤٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اكبر تاون هاوس في الجريا بيفرلي هيلز

    Emkan for Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣١٩ متر مربع

    ١٥٣٬٦٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس225م 4 غرف +تراس135م سوبرلوكس او كاش13.200م

    Property Hills... logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس225م 4 غرف +تراس135م سوبرلوكس او كاش13.200م

    Property Hills... logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس في لافيستا بفيو مميز واقل سعر

    Crown Stone Realty logo image

    الباتيو فيرا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٢٨ متر مربع

    ٤٣٬٨٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ويست تاون سوديك فيو على اللاندسكيب

    Rokn Real Estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري ف باتيو الزهراء بمقدم 2,5 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ١١٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري ف باتيو الزهراء بمقدم 2,5 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ١١٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فيو مميز في كمبوند إيتابا امام الجريا

    Property  Hills. logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٩ متر مربع

    ٢٢٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري كمبوند الباتيو زهراء

    Property Hills Star logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٥٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه بسعر لقطه 30M و تقسيط حتي 8 سنين

    property hills Elite logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣١٧ متر مربع

    ٤٬٩٨٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه بسعر لقطه 30M و تقسيط حتي 8 سنين

    property hills Elite logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣١٧ متر مربع

    ٤٬٩٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في نيو زايد بفيو لاند سكيب بجانب نايا

    Property Hills VIP logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٥ متر مربع

    ٣٩٬٤٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مميز للبيع في فيلدج ويست – الشيخ زايد

    RE/MAX Everest logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٣ متر مربع

    ٦٢٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بتشطيب فاخر للبيع في سوديك , ذا استيتس

    Property  Hills. logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣٥٣ متر مربع

    ٢٢٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٤٠١٬٨٣٣ جنيه

    فيلا ايلي صعب 363 متر للبيع بأقل مقدم في كايرو جيت

    Onyx for real estate logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٦٣ متر مربع

    ٦٩٬٩٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مميز للبيع في فيلدج ويست – الشيخ زايد

    RE/MAX Everest logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٣ متر مربع

    ٦٢٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣١٬١١٤٬٤٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بالتقسيط في كمبوند Prive وصلة دهشور

    متصدر

    Driven Properties logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٩٣ متر مربع

    ١٠٦٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب للبيع 213م في الشيخ زايد فيو جاردن

    Z Investments For Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢١٣ متر مربع

    ٧٥٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كوترو فيلا باطلالة مميزة ف كومبوند الباتيو الزهراء

    Property Hills Star logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢١٣ متر مربع

    ٩٣٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مع بيزمينت ألترا مودرن بحمام سباحة في اليجريا

    Square Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    6

    ٥٦٠ متر مربع

    ١٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع ف الشيخ زايد من ديونز

    Property Hills Star logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٨ متر مربع

    ٣١٬٥٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هوس للبيع بجانب كمبوند جرين بلازا

    Property Hills VIP logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٤٨٬١٤٨ جنيه/متر مربع