عقارات 4 غرفة نوم للبيع في روضة زايد

8 عقارات أخرى
  • 15

    دوبلكس

    ٨٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس203م متشطب بالتكييفات-فيليدج ويست فقلب زايد

    NABAJ logo image

    روضة زايد, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٣ متر مربع

    ٤٤٬٠٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 245م متشطب استلام فورى فى زايد القديمة

    NABAJ logo image

    روضة زايد, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٠٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فورى بنتهاوس245م+120م متشطب فيو ابراج زيد

    NABAJ logo image

    روضة زايد, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٠٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    حياتك الجديدة فى قلب زايد-بنتهاوس متشطب بالتكييفات

    NABAJ logo image

    روضة زايد, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 245م متشطب استلام فورى فى زايد القديمة

    NABAJ logo image

    روضة زايد, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٠٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورى وقسط 3 سنين شقة 245م+روف 135م بسعر لقطة

    NABAJ logo image

    روضة زايد, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٤٬٤٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٣٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    دوبلكس فخم 225م في قلب زايد وقسط ع 12س يبدا من41K

    روضة زايد, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس240م بجاردن85 امام الربوه بمقدم1.1Mوقسط ع12س

    روضة زايد, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٬٧٩١ جنيه/متر مربع