شقق 4 غرفة نوم للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 23

595 عقارات أخرى
  • 17

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة للبيع فيالتوسعات الشرقيه استلام فورى

    Core Real Estate Development logo image

    فرست هايتس, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٤٠٩ متر مربع

    ٤٨٬٨٩٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في أستوريا بارك اكتوبر بأقل من سعر السوق

    Smart Assets Real Estate logo image

    استوريا بارك, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٢٣٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في ماونتن فيو آي سيتي أكتوبر سكاي لوفت

    Element logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٢٬٥٥٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة علي شارع النوادي الرئيسي تسهيلات سنة و خصم كاش

    M.H. Group logo image

    رحاب اكتوبر سيتي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ١٨٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة علي شارع النوادي الرئيسي بتسهيلات سنة وخصم كاش

    M.H. Group logo image

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١٨٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل تشطيب كامل للبيع – أمبرفيل، نيو جيزة

    Home Select for real estate logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٦ متر مربع

    ٨٤٬٠٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 190م+65م جاردن من ماونتن فيو بالتقسيط ع 10سنين

    Property Hills... logo image

4

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦١٧٬٠٠٠ جنيه

    الأولي العقارية شقة 243 م استلام فوري

    الاولي العقارية logo image

    بيت الوطن التكميلى, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٣ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٣٦٬٠٠٠ جنيه

    الأولي العقارية شقه 244 م استلام فوري

    الاولي العقارية logo image

4

    3

    ٢٤٤ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٩٣٬٠٠٠ جنيه

    الأولي العقارية شقة 247 م استلام فوري

    الاولي العقارية logo image

4

    3

    ٢٤٧ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧١٢٬٠٠٠ جنيه

    الأولي العقارية شقة 248 م استلام فوري

    الاولي العقارية logo image

4

    3

    ٢٤٨ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في الحي التاسع بجوار مسجد الحصري

    New Build Developments logo image

    الحي التاسع, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمساحة فيلا بفيو مميز بالتقسيط بجانب نيو جيزه

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    علي ميدان في شارع النوادي الرئيسي بتسهيلات سنة

    M.H. Group logo image

    رحاب اكتوبر سيتي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١٨٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق نص تشطيب للبيع 220 م فى 6 اكتوبر الحى الثالث

    PALMYRA logo image

    الحي الثالث, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع أمبرفيل شايفه الجولف

    Home Select for real estate logo image

4

    3

    ٢٢٦ متر مربع

    ٨٤٬٠٧٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر فاخرة في أبراج مراكز الدور العاشر

    Home Select for real estate logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٧٩ متر مربع

    ١٣١٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    أستلم فورى بالتقسيط بتطل علي لاجونز

    New Home for Real Estate logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ١٥٬٢٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٦٦٢٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة دور تاني في اويست بلوكيشين مميز وسعرجيد

    Real Vision logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٩ متر مربع

    ٦٥٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 180م فى ماونتن فيو اي سيتي على اللاجون اقساط

4

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 3نواصي بموقع استراتيجي 234م بحري غير مجروحه

    MADAEN GROUP logo image

4

    3

    ٢٣٤ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في الحي التاسع 6 أكتوبر

    New Build Developments logo image

    بيت الوطن, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة علي شارع النوادي الرئيسي فيو ميدان لاند سكيب

    M.H. Group logo image

    ايزولا, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة في الحي الخامس - منطقة الفيلات.

    القصر للخدمات العقاريه logo image

    شارع 19, الحي الخامس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    180 متر الترا سوبر لوكس بالفرش والاجهزة والتكييفات

    طيبة جاردنز, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة 6 أكتوبر
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة 6 أكتوبر

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…