شقق 4 غرفة نوم للبيع في بالم هيلز بالم باركس

7 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 235 متر استلام فورى بالتقسيط بموقع مميز جدا

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٨٬٧٢٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاردن تايب C للبيع إطلالة حمام السباحة

    Residia logo image

4

    4

    ٢٢٩ متر مربع

    ٨٢٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – تاون هاوس مميز بكمبوند بالم باركس

    Zayed Gate logo image

4

    5

    ٣٥٧ متر مربع

    ٦٥٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب استلام فوري علي افضل فيو وسعر لقطة

    Realm Properties logo image

4

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ريسيل للبيع في بالم باركس تشطيب كامل

    Niche Investments logo image

4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٧٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فورى اوبن فيو ف بالم باركس اقل سعر

    The Way logo image

4

    4

    ٢٣٦ متر مربع

    ٥٥٬٠٨٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع |استلام فوري| Palm Parks – بالم هيلز

    ROCK VINE logo image

4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع