تاون هاوس 4 غرفة نوم للبيع في الجيزة

1,864 عقارات أخرى
  • 15

    تاون هاوس

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم تاون هاوس لقطة بأقل مقدم وقسط 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري في موقع مميز بجوار بالم هيلز

    Property  Hills. logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع استلام فوري في كمبوند صن كابيتال

    Z Investments For Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كوترو فيلا باطلالة مميزة ف كومبوند الباتيو الزهراء

    Property Hills Star logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢١٣ متر مربع

    ٩٣٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 22

    تاون هاوس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر اقل من سعر الماركت

    Roots Development logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١٠٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • ذا كراون اكستنشن

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٤٬٩٠١٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Palm Hills
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    4 غرفة

  • 9

    تاون هاوس

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اخر تاون متشطب في ماونتن ويقع جنب بالم هيلز

    Property  Hills. logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    تاون هاوس

    ٢١٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر بسعر مميز و موقع مميز

    Roots Development logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    6

    ٢٩٧ متر مربع

    ٧١٬٠١٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق | لوكيشن مميز | استلام فورى

    The Way logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ٥١٬١٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بموقع مميز في بي اكس بالم هيلز

    Property  Hills. logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٧٬٨١٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون جاهز للسكن بسعر مغري في تاوني امام نادي جزيرة

    Property  Hills. logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٠٨ متر مربع

    ٣٧٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • بوليفارد هيل & نورث فيلاز

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٧٬٢٠٥٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    people & places developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,هيلز أوف وان

    4 غرفة

  • 8

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متوسط ​​للبيع في ماونتن فيو - تشيل آوت

    RE/MAX Al Mohager logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٠٥ متر مربع

    ٧٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة محدودة في سولانا ويست، تشطيب كامل في موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٩٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع وودفيل جولف إكستنشن

    Remax Westway logo image

    بالم هيلز وودفيل, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٦ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا مستقلة, فورى , فى كراون من بالم هيلز

    Property  Hills. logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٣ متر مربع

    ٥٨٬٢٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١١٬٤١٧٬٤٠٠ جنيه

    فيلتك 255م بسعر شامل كل التكاليف في الشيخ زايد

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٤٤٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • سيرفو

    السعر عند الإطلاق:

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Edic
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    4 غرفة

  • 21

    تاون هاوس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس بكمبوند جراند هايتس الشيخ زايد

    Adagio Real Estate logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٧ متر مربع

    ٦٢٬٢٨٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع - تاون هاوس - متشطب - بالم باركس - فوري

    Full House West logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٣٥٧ متر مربع

    ٦٥٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٢١٬٠٦٥٬٠٠٠ جنيه

    "امتلك تاون هاوس هايد بارك بمقدم 7.5 مليون فقط!"

    Properties-Today.com logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٩٧٬٩٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل تاون هاوس مع رووف في VYE

    متصدر

    Home Select for real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٨ متر مربع

    ٥٤٬٨٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع - تاون هاوس - جولز - ريسيل - 310 متر - كاش

    Full House West logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣١٠ متر مربع

    ٥١٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • بارك فالي ليك

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    EFID Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    4 غرفة

  • 16

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فاخر | جولف اكستينشن بالم هيلز

    Properties-Today.com logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٩٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك استلام فوري-3غرف+ناني في قلب دريم لاند

    شارع الشانزليزية, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٣٥ متر مربع

    ٢٨٬٦٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع ذا كراون بالم هيلز-موقع متميز

    Select for real estate logo image

4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٦٢٬٧٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فى ايتابا بجوار الربوة تقسيط على 6سنين

    Property  Hills. logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٦ متر مربع

    ٢٢٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر | موقع مميز | نيو جيزة | نصف تشطيب

    Properties-Today.com logo image

4

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ٨٩٬٥٠٨ جنيه/متر مربع