بيوت و فلل 3 غرفة نوم للبيع في الجيزة, صفحة 48

1,996 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه بفيو مميز استلام قريب بالقرب من نيو جيزة

    Crown Stone Realty logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مساحة 290م بموقع مميز ب6اكتوبر اقساط

    property hills Elite logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٢٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس للبيع في كمبوند فيلدج ويست دورا

    Crown Stone Realty logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بارض كبيره مفروشة بالكامل بحمام سباحة

    New Avenue Real Estate logo image

    وادي النخيل, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٣٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فوري متشطبه0%مقدم قسط835ألف ربع سنوي ب16م كاش

    ماونتن فيو جيزة بلاتوه, الطريق الدائري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٣٬٠٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٣٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فوري متشطبه0%مقدم قسط835ألف ربع سنوي ب16م كاش

    هضبة, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٣٬٠٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٣٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فوري متشطبه0%مقدم قسط835ألف ربع سنوي ب16م كاش

    الباتيو, الطريق الدائري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٣٬٠٣٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٣٬٢٧٤٬١١٠ جنيه

    فيلا استلام فورى موقع مميز لاند سكيب للبيع - باديا

    Brokers Hub logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٥٠٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في باديا بالم هيلز، مجمع 6 أكتوبر، بأقل

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٧٦ متر مربع

    ٥٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة تشطيب فاخر- استلام فوري -موقع مميز

    Emtdad Real Estate logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٤٥ متر مربع

    ٩١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود | آخر فيلا بإطلالة مزدوجة للبيع جاهزه

    Egypt Best Properties logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ٧٣٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برايم فيلا في باديا اوبن فيو بأقل سعر واقساط عل12س

    Evergreen Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٦١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بموقع مميز ب6اكتوبر مساحة 314م اقساط

    property hills Elite logo image

    الكارما جيتس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٣١٤ متر مربع

    ٢٥٬٤٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا بالشيخ زايد مساحة 275م موقع مميز اقساط

    property hills Elite logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا بالشيخ زايد الجديدة مساحة 200م اقساط

    property hills Elite logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بإطلالة مفتوحة، جاهزة للاستلام، في موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١١٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بموقع مميز مطله على اللاندسكيب بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استاند الون للبيع سوان ليك ويست استلام فوري

    Crown Stone Realty logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٦٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا ب فيو مفتوح من اعمار @كايرو جيت اقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١١٬٣٩٧٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم5% تقسيط 11سنه فيلا ريفرز جرينرى و بول فيو

    Square Real Estate logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٤٧٠ متر مربع

    ٢٤٬٢٤٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٩٬٩٩٠٬٠٩٠ جنيه

    فيلا في سولانا ويست زايد | بدون مقدم وقسط 10 سنين

    متصدر

    Selection Code logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٤٩٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون بمساحة 4200 متر في استيلا دي ماري

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ١٧٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس متشطبة بالشيخ زايد بجانب اعمار

    Inn Properties logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٩٠٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فيو مميز في ريفرز نيو زايد قسط علي 10س

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٧٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك متشطبه بالكامل باقل سعر في الماركت فيو مميز

    Egypt Best Properties logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٧٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع