بيوت و فلل 3 غرفة نوم للبيع في كمبوندات الشيخ زايد

458 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في كومبوند Patio Zahraa جاهزة للاستلام

    New Avenue Real Estate logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٩٢ متر مربع

    ٨٩٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بحري | سعر لقطه | استلام فوري | زايد

    Egypt Best Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس باطلالة مفتوحة على البحيرات واللاندسكيب

    Egypt Best Properties logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٤٩٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ف Vye برايم لوكيشن واوبن فيو قسط عل10س

    Evergreen Properties logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٩٦ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٠٬١٣٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 188م ارض 223م بسعر الLAUNCH بخصم 32% وتقسيط

    Promax Property Investors logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٥٣٬٨٩٣ جنيه/متر مربع

  • بارك فالي الخليج

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Al Khalij Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,بارك فالي

    3 غرفة

  • 14

    فيلا

    ٢٧٬١٥٤٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل تاون 210م متشطب تكملة اقساط و اول قسط 1/2026

    Promax Property Investors logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٢٩٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بموقع مميز بالشيخ زايد مساحة م230

    property hills Elite logo image

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر مع لافيستا لباتيو بقلب زايد باقل مقدم

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو فيرا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٦ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للسكن للبيع في الكارما 4 بجوار الربوة

    Property  Hills. logo image

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣١٦ متر مربع

    ١٠٩٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ب6اكتوبر مساحة 350م بالشيخ زايد اقساط

    property hills Elite logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ليك ويست 4

    السعر عند الإطلاق:

    ١٦٬٧٢٢٬٧٧٦ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Cairo Capital
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,ليك ويست 4

    3 غرفة

  • 12

    فيلا

    ٥٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تعاقد ب5% وقسط على 8سنين في توين 248م متشطب Sodic

    Promax Property Investors logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٨ متر مربع

    ٢١٦٬٥٣٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣١٬٨٩٣٬٠٠٠ جنيه

    ميدم فيلا للبيع ذا استيتس سوديك

    متصدر

    Select for real estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ٣٥٣ متر مربع

    ٩٠٬٣٤٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في ويستاون فيلا فريدة من نوعها،

    RE/MAX Al Mohager logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٠٣ متر مربع

    ٨٧٬٤٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا بالشيخ زايد الجديدة مساحة 200م اقساط

    property hills Elite logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله استلام فوري تشطيب كامل في رويال سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    1

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • اتريو

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 30
    المطور العقاري
    IWAN Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,اتريو

    3 غرفة

  • 18

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بالربوة بفيو مميز علي الجولف الرئيسي

    متصدر

    Osoul Misr logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣١٥ متر مربع

    ١٥٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٦٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تشطيب فاخر - اعمار - بفيو مفتوح

    Emtdad Real Estate logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٣ متر مربع

    ٧٢٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع - استلام فوري - اطلالة مفتوحة

    Emtdad Real Estate logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٢ متر مربع

    ٧٥٬٦٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٠٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس نصف تشطيب | موقع مميز بجوار جراندهايتس

    RE/MAX Everest logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع داخل كايرو جيت موقع مميز

    Remax Westway logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٤٥٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بسعر لقطة موقع مميز فزايد-كاش\قسط

    ليك ويست 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٩١ متر مربع

    ٢٧٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بسعر لقطة موقع مميز فزايد-كاش\قسط

    ليك ويست 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٩١ متر مربع

    ٢٧٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بسعر لقطة موقع مميز فزايد-كاش\قسط

    الباتيو فيرا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٩١ متر مربع

    ٢٧٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بسعر لقطة موقع مميز فزايد-كاش\قسط

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٩١ متر مربع

    ٢٧٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بسعر لقطة موقع مميز فزايد-كاش\قسط

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٩١ متر مربع

    ٢٧٬٦٢١ جنيه/متر مربع