عقارات 3 غرفة نوم للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 9

10,274 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة ارضي بجاردن ب6اكتوبر مساحة 150م اقساط

    property hills Elite logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه130م بحري صريح متشطبه بالمطبخ ف جنه اكتوبر

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بموقع مميز فيو الاهرامات

    Property  Hills. logo image

    سيتي فيو, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    منزل مزدوج

    ٢١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مميز داخل ذا كراون بالم هيلز

    Home Select for real estate logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٨٣٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٥٬١٥١٬٧٥٠ جنيه

    موقع مميز | إطلالة مباشرة على اللاجون

    Home Select for real estate logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٧٬١١٤ جنيه/متر مربع

  • بيجننجز

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٥٤١٬٩٠٣ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    TBK Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    1 - 3 غرفة

  • 20

    شقة

    ٤٬٩٢٨٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري بمقدم ١٥٪‏ وحدتك بكمبوند جرين سيتي

    Green City for real estate logo image

    ارض المخابرات, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣١٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٩٧٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 319K وقسط على 120 شهر في 139م 3 غرف فيو مميز

    Promax Property Investors logo image

    مساكن سامايا, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة علي الجولف متشطبة بالمطبخ في كارنيل نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٩١٬٨٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٧٣٬٠٠٠ جنيه

    تعاقد ب10% وقسط على 120 شهر في 163م بقسط شهري 24K

    Promax Property Investors logo image

    مساكن سامايا, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٢٤٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٠٬٦٧٣٬٦٤٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل للبيع في جولز–إنرشيا-إطلالة مميزة

    RE/MAX Everest logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    6

    ٢٥٧ متر مربع

    ٤١٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • سولين

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٨٥٨٬٥٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات و المطبخ للبيع في نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٩٤٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٠٬٦٧٣٬٦٤٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل للبيع في جولز–إنرشيا-إطلالة مميزة

    RE/MAX Everest logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    6

    ٢٥٧ متر مربع

    ٤١٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 13

    أي فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    for sale Mountain View i City The lake phase

    Core Real Estate Development logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس ف كمبوند كالما الترا سوبر لوكس تكملة اقساط

    Core Real Estate Development logo image

    كالما, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٢٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى حى الاشجار امام دريم لاند سوبر لوكس

    Core Real Estate Development logo image

    حي الاشجار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٠٬٧١٨ جنيه/متر مربع

  • بارك ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٩٤٦٬٤٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Hyde Park Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,جاردن ليكس

    2 - 3 غرفة

  • 10

    فيلا

    ١٠٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا بتقسيمة مميزة دقائق من اركان - اويست

    Property  Hills. logo image

3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٩٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه أستلام فوري في ابراج أيون مول العرب

    Property Hills VIP logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٦٣٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Mountain View iCity

    Core Real Estate Development logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بجاردن بفيو مميز واقل مقدم في O-West

    Property Hills Star logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٤٤٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بقسط 12 سنة في بالم هيلز

    Property  Hills. logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٢٧٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • بيراميدز سيتي ٥

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٠٧٨٬٦٢٥ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Pyramids  Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    2 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه متشطبة للبيع في او ويست استلام فوري

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٥٦٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في كمبوند صبا التوسعات الشمالية

    Core Real Estate Development logo image

    التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٢٥٬١٧٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في غرب سوميد220 متر امكانية التسهيلات في الدفع

    Core Real Estate Development logo image

    طريق غرب سوميد, غرب سوميد, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند بالتوسعات الشمالية استلام فورى

    Core Real Estate Development logo image

    الحي 300, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٢٠٬٩٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التوسعات الشمالية على البوليفارد

    Core Real Estate Development logo image

    بيت الوطن, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • مون هيلز ٣

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Sakan Group For Real Estate
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,مون هيلز 3

    3 غرفة

صورة لـ Community Overview في مدينة 6 أكتوبر
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة 6 أكتوبر

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…