عقارات 3 غرفة نوم للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 45

10,261 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٢١٬٣٣٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمساحة مميزة في كمبوند ذا كراون بالم هيلز

    Crown Stone Realty logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٩٨٬٣٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠١٨٬٧٣٧ جنيه

    شقة جاهزة للسكن للبيع في ماونتن فيو بجوار سوديك

    Property  Hills. logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬١٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات في سوان ليك بجوار بالم باركس

    Property  Hills. logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٩٩ متر مربع

    ٣٠٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل تاون كورنر 194م على ارض 230م تقسيط حتى 2033

    Promax Property Investors logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٥٨٬٧٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بموقع مميز ب6اكتوبر مساحة 260م

    property hills Elite logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٢٦٬٤١٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ١٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منزل عائلي جاهز للسكن - أقساط - سعر مناسب

    RE/MAX Al Mohager logo image

3

    6

    ٢٧٥ متر مربع

    ٦٤٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر دوبليكس بجاردن فى ماونتن فيو بجوار سوديك

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – فيلا بارك في ماونتن فيو آي سيتي أكتوبر

    Beltone logo image

3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٤٩٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٩٥٢٬٠٠٠ جنيه

    208م بمنطقة فيلات B بالقرب من سيتي سكيب وقسط 36شهر

    Promax Property Investors logo image

    شارع 17, الحي التاسع, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر الشقه لقطه اقل بكتبر من سعر الكمبوند من المالك

    Property Group logo image

    المروج, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٣٠٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس إستلام فوري باديه ١٥ دقيقة من الأهرامات

    Brokers Hub logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٤٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٤٬٦٣١٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف استلام فورى للبيع فى باديه بالم هيلز

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٣ متر مربع

    ٢٦٬٧٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أستلام فوري متشطبه في او ويست بجانب مول مصر

    متصدر

    Property Hills VIP logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٢٥١٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 10% وقسط على 12 سنة في 156م فيو مفتوح وبحري

    Promax Property Investors logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٤٦٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز 3 نوم تقسيط 10 سنوات

    Towers Map logo image

    إيتالا, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٧٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري في Tulwa بكمبوند O west

    متصدر

    Property Hills VIP logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٣٨٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري للبيع في ماونتن فيو 6 اكتوبر

    Abrag Real Estate logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٦٠٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند أشجار سيتي تشطيب كامل

    RE/MAX Everest logo image

    أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٢٨٬٥٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بكمبوند Owest متشطبه

    Property Hills VIP logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٤٤٬١٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للسكن الفوري شقه متشطبه بكمبوند Owest

    Property Hills VIP logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا في ماونتن فيو اي سيتي-أكبر مساحة حديقة

    RE/MAX Everest logo image

3

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ٤٤٬٧٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬١٩٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف نوم بجاردن خاص تقسيط 10 سنوات

    Towers Map logo image

    إيتالا, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣١٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 نوم بجاردن 70 متر تقسيط 10 سنوات

    Towers Map logo image

    إيتالا, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣١٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند أشجار سيتي تشطيب كامل

    RE/MAX Everest logo image

    أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٢٨٬٥٠٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في بالم هيلز جولف فيو

    Vira Real Estate logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة 6 أكتوبر
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة 6 أكتوبر

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…