عقارات 3 غرفة نوم للبيع في طريق مصر اسكندرية الصحراوي

1,125 عقارات أخرى
  • 8

    تاون هاوس

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مرتفع – إطلالة لاندسكيب-صف تاني جولف

    Residia logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٣٨٥ متر مربع

    ٩٣٬٥٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا صف اول جولف بكمبوند جولف فيوز بالم هيلز

    New Avenue Real Estate logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٤٤٣ متر مربع

    ١٣٠٬٣٦١ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٢١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ركني فاخر بتشطيب عالي – منطقة سكنية مميز

    Residia logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٨٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    تاون هاوس

    ١٢٬٨١٥٬٩٧١ جنيه

    فيلا تاون هاوس موقع مميز جدا مساحه ارض كبيره

    New Avenue Real Estate logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٥٧ متر مربع

    ٤٩٬٨٦٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٤٥٤٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 250م، قسط ٣ شهور 479الف بسعر 18مليون، ١٠ سنين

    كمبوند اب فيل, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • جولز IV

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٬٥٠٨٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    INERTIA
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق مصر اسكندرية الصحراوي,جولز

    2 - 4 غرفة

  • 14

    فيلا

    ٣١٥٬٢٧٠ جنيه

    فيلا 230م², مقدم ٣٠٠ الف, قسط ٣٠الف، سعر ١١ مليون

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣١٥٬٢٧٠ جنيه

    فيلا 230م², مقدم ٣٠٠ الف, قسط ٣٠الف، سعر ١١ مليون

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ممتازه ب Nyoum Pyramids باطلاله مسبح رائعه

    Homevise Real Estate logo image

    نيوم بيراميدز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٦ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نيو جيزة | شقة | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٤٧ متر مربع

    ٨٠٬٩٧١ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كاتاميا هايتس | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

3

    4

    ٤٤٠ متر مربع

    ٩٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • سيتي فيو

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    NEWGIZA
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق مصر اسكندرية الصحراوي,سيتي فيو

    1 - 4 غرفة

  • 9

    فيلا

    ٤١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز للبيع ستاندالون فيلا نيو جيزة بأميز فيو

    Square Real Estate logo image

3

    4

    ٤٣٠ متر مربع

    ٩٦٬٢٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز امتلك شقتك بمقدم5% بالتقسيط ع اطول فترة

    Square Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٦٢٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر استلم فورا توين هاوس بالتقسيط بفيو مميز

    Square Real Estate logo image

3

    4

    ٢٧٣ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز استلم فورا تاون هاوس للبيع تشطيب راقي

    Square Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٨٧٬٢٦٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في ذا كراون بالم هيلز

    Vira Real Estate logo image

3

    3

    ٢٧١ متر مربع

    ٨٣٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • فيفتي 7

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 6
    المطور العقاري
    INERTIA
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق مصر اسكندرية الصحراوي,فيفتي 7

    3 - 4 غرفة

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في بالم هيلز ذا كراون

    Vira Real Estate logo image

3

    3

    ٢٧١ متر مربع

    ٨٣٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بكمبوند بيراميدز هيلز بجانب نيو جيزة

    Property Hills VIP logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في بالم هيلز

    Vira Real Estate logo image

3

    3

    ٢٧١ متر مربع

    ٨٣٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة زاوية في نيو جيزة، تشطيب كامل

    Rokn Real Estate logo image

3

    3

    ٤٢٠ متر مربع

    ٩٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالجاردن كاملة التشطيب في بيراميدز هيلز اورا

    Property  Hills. logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • بورتو بيراميدز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Porto Group
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق مصر اسكندرية الصحراوي,بورتو بيرامديز

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب في بيراميدز هيلز جوار نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٢٨٬٠٠٠ جنيه

    اول استخدام توين هاوس مفروش للايجار في ذا كراون

    Driven Properties logo image

3

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فيو مميز استلام فوري في بيراميدز هيلز

    The Way logo image

3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٥٨٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس صف الثاني المطل على ملعب الجولف

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ٨٥٬٢٤٥ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Apartment For Sale In New Giza - 6th of October

    Amaken For Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٨٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • بريكس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٠٬٦٨٣٬٧٦٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    INERTIA
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق مصر اسكندرية الصحراوي,بريكس

    1 - 4 غرفة