عقارات 3 غرفة نوم للبيع في أبراج زيد, صفحة 17

631 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في زيد ويست

    Hefnawy Group logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 146م كاملة التشطيب بالتكيفات قسط 10 سنوات

    Inn Properties logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٢٠٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع، تشطيب كامل في أبراج زيد تاور الشيخ زايد

    Brokers Hub logo image

3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٨٤٬٨٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقع 184 م للبيع فى زيد فى الشيخ زايد متشطبه بالعفش

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٧٣٬٣٦٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٨٨٨٬٨٨٨ جنيه

    resale in zed west rtm sheikh zayed low price

    Selection Code logo image

3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٧٥٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٦٨٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة وجهه مميزة استلام قريب في E3 Zed West

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٧٣٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٦٨٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة وجهه مميزة استلام قريب في E3 Zed West

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٧٣٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٦٨٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة وجهه مميزة استلام قريب في E3 Zed West

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٧٣٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة متشطبة 155متر فى زيد اعلى فيو فى زايد

    Square Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٣١٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف لوكيشن مميز جاهزة للاستلام ريسيل بأقل سعر

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٦١٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٧١١٬٦٧٣ جنيه

    شقه ريسيل137م مشطبه بالتكيفات والمطبخ جاهزه للسكن

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ٤٨٬٩٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل 165م²متشطبة بالتكييفات+المطبخ فيو مميز في زد

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٦٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بقسط 10 سنوات في قلب الشيخ زايد

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ٧٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٥٨٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل مميزه 3 غرف بتيرس للبيع في ابراج زد

    Rokn Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٧٤٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٤٬١٢٨٬١٢٧ جنيه

    لوفت برايم لوكيشن في ابراج زد اوبن ڤيو

    Rokn Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٨٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كميوند زيد بسعر مميز بالفرش والتكيفات

    Genova Investment logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٨٠٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةريسيل متشطبةبالتكيفات فZED استلام فوري بأقل سعر

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٥٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ابراج زيد فيو علي حمام السباحه

    Master Key logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٨٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 166م للبيع بـZED WEST – سعر رائع وفرصة نادرة

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٦٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    زيد ويست | فولي فيرنشد | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢١٩ متر مربع

    ٦٣٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١١٬٥٠٩٬٥٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 161م RTM برايم لوكيشن متشطبه بالتكيفات

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٧١٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    زد الشيخ زايد شقه للبيع ڤيو جاردن وبارك بالفرش

    Genova Investment logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٨٠٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ابراج زد في ابراج العشرين الدور ال7

    Genova Investment logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٩٢٬٢٦١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطيب بمساحة 178م بالتكييفات بمقدم 2.3 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ١٢٬٩٢١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف لوكيشن مميز جاهزة للاستلام بأقل سعر ريسيل

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٦٬٨٤٨ جنيه/متر مربع