شقق 3 غرفة نوم للبيع في ايفر

44 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز | استلام سنة | قسط يصل الى 10 سنين

    متصدر

    Inn Properties logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٦٣٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك خلال سنه 182م علي محور26يوليو

    New Arkan Properties logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٦٣٬١٨٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة فيو ووتر فيتشر – بجانب مول العرب

    Gate real estate marketing logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٠٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه182م استلام سنه بمقدم15% قسط5سنين عالمحور

    New Arkan Properties logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٦٣٬١٨٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٣٦١٬٦٠٠ جنيه

    استيقظ على أجمل فيو شقه جاردن للبيع في ايفر ويست

    Aqarpedia For Resale logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٦٤٬٥٥٤ جنيه/متر مربع

  • ايفر

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٣٤٣٬٤٢١ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Cred Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,محور 26 يوليو,ايفر

    3 غرفة

  • 9

    شقة

    ١٠٬١٨٨٬٥٧٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع في "إيفر ويست" بجوار مول العرب |

    Aqarpedia For Resale logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٦٠٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن اقرب استلام للبيع في ايفير امام مراكز

    Property  Hills. logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٥٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه154م متشطبه بالتقسيط ع10 سنين بجوار مول العرب

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٣٢٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    إستلم شقة نصف تشطيب فى إيفر ويست بجانب مول العرب

    Property  Hills. logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقوى لوكيشن في أكتوبر.. شقتك بجوار مول العرب

    Selection Code logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٦٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه علي محور جمب مول العرب استلام فوري

    Selection Code logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٧٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٣٢٣٬١٠٠ جنيه

    شقة في افير ويست, موقع متميز, استلام بعد سنه

    Smart Move logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٧٤٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة بأقل سعر كاش بجانب مول العرب مباشرة

    Property  Hills. logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٢١٬٩٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة بموقع مميز قسط يصل الى 10 سنين

    Inn Properties logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٨٨ متر مربع

    ١٠٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب للبيع بمساحة 155متر مربع في إيفر

    Egypt Best Properties logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة اقرب استلام للبيع علي المحورامام مراكز

    Property  Hills. logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٨٣ متر مربع

    ١٧٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة بموقع مميز قسط يصل الى 10 سنين

    Inn Properties logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٧٤٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع-كومبوند Ever-تشطيب كامل-بالتقسيط.

    Properties-Today.com logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٥٣٬٩٥٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة بجوار مول العرب متشطبة استلام قريب

    Property Hills Star logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٨٨ متر مربع

    ٦٣٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بموقع مميز فى ايفر قريب من بيفرلي هيلز

    Property  Hills. logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٥٥٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو لقطه ( تقسيمه ذكيه+خصوصيه تامه)مقدم 1,750,000

    Falcon for Real Estate logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٩٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف بجاردن 166م بأميز موقع بجوار مول العرب

    Property Hills Star logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٦٦ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقة للبيع ع محور امام مستشفي سعاد كفافي

    Property Hills Star logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٢٧٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ع محور 26 يوليو الشيخ زايد متشطبة

    Property Hills Star logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٩٦ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    ِشقة 183م متشطبة كمبوند علي المحور مباشرة Zayed

    Property Hills Star logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٢٤٬٦٩٩ جنيه/متر مربع

2