شقق 3 غرفة نوم للبيع في طريق مصر اسكندرية الصحراوي, صفحة 7

631 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن 3غرف متشطبه بالكامل للبيع في نيو جيزه

    Driven Properties logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٧٣٬٩٩١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه بالمطبخ و التكييفات

    Property Hills VIP logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة متشطبة للبيع استلام فوري في نيو جيزة

    I-Move logo image

3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ١٠٩٬٢٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند جولز - شركة انرشيا - 6 اكتوبر

    DMG logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه بالمطبخ و التكييفات

    Property Hills VIP logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف متشطبه بالكامل للبيع بيراميدز هيلز

    Driven Properties logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٦٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالاجهزه فورى للبيع ف نيو جيزة بارك فيو

    The Way logo image

3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ١٢٥٬٦٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم شقه متشطبه بالكامل بموقع متميز في اكتوبر

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٩٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك ب5%مقدم وقسط 10 سنين 175م فيو لاندسكيب

    Promax Property Investors logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب فاخر استلام فوري للبيع في نبو جيزه

    I-Move logo image

3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ١٠١٬٠٩٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 165م بجوار نيو جيزه ب565الف مقدم او كاش6مليون

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة بجاردن متشطبة في نيو جيزة

    I-Move logo image

3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نيو جيزة | شقة | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

3

    4

    ٢٤٣ متر مربع

    ٨٢٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة بجاردن متشطبة استلام فوري في نيو جيزة

    I-Move logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ف الماركت شقة متشطبة للبيع في نيو جيزة

    I-Move logo image

3

    4

    ٢٣٧ متر مربع

    ٨٤٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 3 غرف للبيع في نيو جيزة

    I-Move logo image

3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٩٦٬٩٣٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 197م+جاردن214م فيو Pool مقدم 960ألف كاش 12م

3

    2

    ١٩٧ متر مربع

    ٤٬٨٧٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 197م+جاردن214م فيو Pool مقدم 960ألف كاش 12م

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٩٧ متر مربع

    ٤٬٨٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطب امام نيو جيزة ,فيو الاهرمات

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بأفضل سعر في لا جاردن أمام نيو جيزة

    Blocks logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٤٬٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة تشطيب فاخر في كمبوند جولز (Joulz) -

    RE/MAX Al Mohager logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢١٤ متر مربع

    ٦٧٬٣٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170 متر متشطبة فى بالم باركس تقسيط 8 سنين

    property hills Elite logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جولف+ النادي متشطبه بالمطبخ والتكيفات نيوجيزه

    The Way logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فورى للبيع ف نيو جيزة بارك فيو

    The Way logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٩١٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٤٬٤٠٩٬٣١٥ جنيه

    شقة للبيع Joulz 214 بتسهيلات استلام فوري

    I-Move logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ٦٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع