شقق 3 غرفة نوم للبيع في الشيخ زايد, صفحة 58

8,660 عقارات أخرى
  • 24

    شقة

    ٦٬٥٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة بجاردن لقطة للبيع باقل بـ5% مقدم بزايد القديمة

    New Home for Real Estate logo image

    شارع النزهة, الحي الخامس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٨٧ متر مربع

    ٢٢٬٩٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالمطبخ والتكيفات في الحي السابع

    RE/MAX Everest logo image

    الحي الثامن, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٣٢٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شققه للبيع ارض بجاردن تشطيب كامل افضل سعر

    Properties-Today.com logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٧٤٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس مفروشة بالكامل بحديقه فى الشيخ زايد

    متصدر

    CBE New Homes logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Karmell – SODIC Built-up area: 149 sqm

    Home Select for real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٥٠٬٣٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٦٦٬٧٠٠ جنيه

    شقة متشطبة+تكييف بـ12مليون كاش او مقدم 766,700

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس مفروشة بالكامل بحديقه فى الشيخ زايد

    CBE New Homes logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٦٬٥٩٩٬٩٩٩ جنيه

    احجز شقة بجاردن بقلب زايد بأفضل سعر جنب هايبر وان

    New Home for Real Estate logo image

    جينيستا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٨ متر مربع

    ٢٣٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٦٦٬٧٠٠ جنيه

    شقة متشطبة+تكييف بـ12مليون كاش او مقدم 766,700

    متصدر

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٦٬٥٩٩٬٩٩٩ جنيه

    اخر فرصة لامتلك شقة بجاردن بأقل مقدم 5% في زايد

    New Home for Real Estate logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٨ متر مربع

    ٢٣٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالمطبخ والتكيفات في الحي السابع

    RE/MAX Everest logo image

    الحي التاسع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٣٢٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ف الشيخ زايد الحي السابع علي ميدان الافق

    Vida Solutions logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 140م+حديقة استلام فورى مقدم2.7 مليون واقل قسط

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالمطبخ والتكيفات في الحي السابع

    RE/MAX Everest logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٣٢٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع بأرقى كمبوندات الشيخ زايد

    Inspire Homes logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٣٥٬٨٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٦٦٬٧٠٠ جنيه

    شقة متشطبة+تكييف بـ12مليون كاش او مقدم 766,700

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – VYE سوديك | شقة 3 غرف – موقع مميز

    Home Select for real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٤٨٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس مفروشة بالكامل بحديقه فى الشيخ زايد

    CBE New Homes logo image

    كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع استلام فوري في الشيخ زايد .

    Egypt Best Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون فوائد 5% مقدم شقة بالتقسيط ع15 سنة بأميز موقع

    Square Real Estate logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٥٠٬٣٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه في الشيخ زايد كمبوند جنه زايد 2

    Vida Solutions logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٩٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بنتهاوس متشطبه بالتكيفات في ابراج زيد ويست

    Crown Stone Realty logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٦٬٥٩٩٬٩٩٩ جنيه

    اتعاقد بـ5% وامتلك شقة بجاردن بكمبوند كامل الخدمات

    New Home for Real Estate logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٨ متر مربع

    ٢٣٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع استلام فوري في الشيخ زايد .

    Egypt Best Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون فوائد 5%مقدم شقة بالتقسيط ع15 سنة موقع مميز

    Square Real Estate logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع