شقق 3 غرفة نوم للبيع في الشيخ زايد, صفحة 325

8,785 عقارات أخرى
  • 19

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح لوكيشن مميز الترا سوبر لوكس بالمطبخ

    Compact Real Estate Company logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٨٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    152م بجاردن 181م بموقع مميز داخل كمبوند الخمائل

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري باقل سعر فقلب زايد القديمة شقة 194متر

    NABAJ logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٢٦٬٥٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 195م للبيع بكمبوند اليزيوم الشيخ زايد قسط 10 س

    اليزيوم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٤٦٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري باقل سعر فقلب زايد القديمة شقة 194متر

    NABAJ logo image

    روفان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٢٦٬٥٤٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري باقل سعر فقلب زايد القديمة شقة 194متر

    NABAJ logo image

    الكرما 1, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٢٦٬٥٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استسثمار ف الشيخ زايد ف منطقة حيوة علي وصلة دهشور

    Property Hills Star logo image

    ذا هارف, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٤٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة 145م 3 غرف+ حديقة 76م متشطبه+تكييفات قسط

    Property Hills... logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٦٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري باقل سعر فقلب زايد القديمة شقة 194متر

    NABAJ logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٢٦٬٥٤٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري باقل سعر فقلب زايد القديمة شقة 194متر

    NABAJ logo image

    الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٢٦٬٥٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في موقع مميّز جدًا للبيع في كورت يارد

    Flip logo image

    ذا كورت ياردز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٢ متر مربع

    ٧٣٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع ع محور 26 يوليو مباشرا

    Property Hills Star logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري باقل سعر فقلب زايد القديمة شقة 194متر

    NABAJ logo image

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٢٦٬٥٤٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    روف للبيع بالحي التاسع خطوات من شارع البستان

    Zayed Gate logo image

    شارع البستان, الحي التاسع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لوفت في قلب الشيخ زايد بجوار النادي الاهلي

    Property Hills Star logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٣ متر مربع

    ٣٣٬٩٠٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري باقل سعر فقلب زايد القديمة شقة 194متر

    NABAJ logo image

    ايليت ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٢٦٬٥٤٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري باقل سعر فقلب زايد القديمة شقة 194متر

    NABAJ logo image

    شارع النزهة, الحي الخامس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٢٦٬٥٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اول سكن فيو رائع ع البستان الرئيسى الترا مودرن

    Compact Real Estate Company logo image

    شارع البستان, الحي التاسع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٦٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري باقل سعر فقلب زايد القديمة شقة 194متر

    NABAJ logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٢٦٬٥٤٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري باقل سعر فقلب زايد القديمة شقة 194متر

    NABAJ logo image

    بيلفا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٢٦٬٥٤٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري باقل سعر فقلب زايد القديمة شقة 194متر

    NABAJ logo image

    لا كولينا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٢٦٬٥٤٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري باقل سعر فقلب زايد القديمة شقة 194متر

    NABAJ logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٢٦٬٥٤٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري باقل سعر فقلب زايد القديمة شقة 194متر

    NABAJ logo image

    كوي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٢٦٬٥٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز فيو شارع سعودى شامل المطبخ بالاجهزة

    Compact Real Estate Company logo image

    جنة 1, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري باقل سعر فقلب زايد القديمة شقة 194متر

    NABAJ logo image

    جينوفا, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٢٦٬٥٤٦ جنيه/متر مربع