شقق 3 غرفة نوم للبيع في الشيخ زايد, صفحة 304

8,785 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه متشطبه شارع النزهه فيو ابراج زيد 950Kمقدم

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 167م 3غرف + جاردن فقلب زايد هايبروان قسط

    Property Hills... logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ١١٬٣٧٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٣٤٨٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر شقة ١٤٩م كومباوند فيلدج ويست تشطيب زايد

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٦٢٬٧٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 134م كمبوند ذا ادرس الشيخ زايد

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٦٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160م -المرحلة الثانية- بيڤرلي هيلز .

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٤١٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة مميزة بالشيخ زايد بجوار هايبر وان وأركان بلازا

    Crown Developments logo image

    بيت الوطن, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٠٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة200م 3غرف متشطبة في الشيخ زايد امام بيفرلي هيلز

    Property Hills Star logo image

    يو وان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٩٠ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ف الشيخ زايد الجديدة متشطبة

    Property Hills Star logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع استلام فوري امام هايبر ١

    Property Hills Star logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢١٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة167م متشطبة استلام فوري بالشيخ زايد بجوار هايبر

    Property Hills Star logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٤١٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه متشطبه شارع النزهه فيو ابراج زيد 950Kمقدم

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كمبوند ادرس 134 مترفيو مميز تشطيب كامل

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٦٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز في ايفوار في قلب شيخ زايد امام ربوة

    Property  Hills. logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٤٬٠١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة جدا للبيع علي المحور كمبوند الخمائل 165م

    El Marwa For Real Estate logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه متشطبه شارع النزهه فيو ابراج زيد 950Kمقدم

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كمبوند ZED - الشيخ زايد متشطبة بالتكيفات

    Abrag Real Estate logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي مرتفع نصف تشطيب بكمبوند زايد هايتس

    Zayed Gate logo image

    بيت الوطن, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة مميزة بكمبوند دار مصر الحي 16

    Zayed Gate logo image

    دار مصر, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – VYE | سوديك

    Home Select for real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٥٢٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٩٩٨٬٧٧٤ جنيه

    شقة استلام فوري بالتقسيط في سوديك فاي

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٨٢٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع في كمبوند Address الشيخ زايد

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٧٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالشيخ زايد بجوار هايبر وان وأركان بلازا

    Crown Developments logo image

    الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٣٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة سوبر لوكس ١٢٢ متر كمبوند مميز جدا

    El Marwa For Real Estate logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٥٣٬٢٧٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالشيخ زايد بجوار هايبر وان وأركان بلازا

    Crown Developments logo image

    بيت الوطن, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 180م كمبوند حدائق المهندسين الشيخ زايد

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٦٬١١١ جنيه/متر مربع