شقق 3 غرفة نوم للبيع في الشيخ زايد, صفحة 269

8,750 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضية فاخرة للبيع في كيان

    Flip logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه 3غرف سوبرلوكس قرب نادى الاهلى بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٢٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه 3غرف سوبرلوكس قرب نادى الاهلى بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٢٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في زايد كمبوند الخمائل استلام فوري

    Vida Solutions logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٤٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي153م+82م جاردن متشطبة بالتكييفات فقلب زايد

    متصدر

    NABAJ logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٠٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر شقة190م متشطبة بالقرب من النادي الأهلي-تقسيط8س

    Property Hills... logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه 3غرف سوبرلوكس قرب نادى الاهلى بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٢٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في ويستاون، مساحته 233 متر مربع

    Flip logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٣٣ متر مربع

    ٧٧٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز جدًا للبيع في زايد

    Flip logo image

    الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٥٬٨٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع علي المفتاح بالشيخ زايد بجوار مول العرب

    Property Hills Star logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٢٧٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي153م+82م جاردن متشطبة بالتكييفات فقلب زايد

    متصدر

    NABAJ logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٠٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة علي المفتاح بكمبوند في قلب الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 192م متشطبة استلام فوري في الشيخ زايد القديمة

    Property Hills Star logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٢٦٬٨٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه في الشيخ زايد كمبوند جنه زايد 1

    Vida Solutions logo image

    جنة 1, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بموقع مميز جدًا في كايان

    Flip logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف متشطبة بجاردن بأقل سعر فى نيو زايد

    Property Hills Star logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه في الشيخ زايد كمبوند بيفرلي هيلز

    Vida Solutions logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – زد بارك تاورز

    Flip logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٧١٬٢٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف نوم جاهزة للسكن في كارميل – سوديك

    Property Hills Star logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٧٧٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي153م+82م جاردن متشطبة بالتكييفات فقلب زايد

    متصدر

    NABAJ logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٠٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة متشطبة بنايا بقسط ربع سنوي 150,000 فقط !

    متصدر

    نايا ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة جاهزة للاستلام بجوار هايبر الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٤٠٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي153م+82م جاردن متشطبة بالتكييفات فقلب زايد

    NABAJ logo image

    فيا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٠٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بموقع مميز جدًا في الخمايل

    Flip logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٨٬٧٨٧ جنيه/متر مربع