شقق 3 غرفة نوم للبيع في الشيخ زايد, صفحة 209

8,750 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بقسط 10 سنوات في قلب الشيخ زايد

    Property  Hills. logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٧٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥١٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه +حديقة خدمة فندقية مقدم518ألف اوكاش5.180.000

    Property Hills... logo image

    بهجة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة بمساحة 131م في موقع مميز بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ١٥٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥١٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه +حديقة خدمة فندقية مقدم518ألف اوكاش5.180.000

    Property Hills... logo image

    كوي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 180م في أفضل موقع بمقدم 2مليون

    متصدر

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه باقل سعر متر ف زايد قسط 146الف ربع سنوي 5م كاش

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٧٧٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات للبيع بالتقسيط علي 10 سنين

    Property Hills Star logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في فاي من سوديك الشيخ زايد

    Property  Hills. logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٥٤ متر مربع

    ٧٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند فيليدج ويست فيو مميز

    Genova Investment logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٧٧٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬١٠٤٬١٠٠ جنيه

    شقة مللبيع في جيريان – ماونتن فيو

    Rokn Real Estate logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١١١٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالتقسيط علي 14 سنة بجوار بيفرلي هيلز

    Property Hills Star logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٨٦٢٬٧٢٩ جنيه

    شقة للبيع باطلاله مميزه في كمبوند فيليدج ويست

    Genova Investment logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٧٩٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه استلام سنه في موقع مميز مع احسن مطور

    تارا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٢٣٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه استلام سنه في موقع مميز مع احسن مطور

    ريوايه, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٢٣٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 257م + روف 50م | 3 غرف | كازا الشيخ زايد

    Aqar Dayem logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٧ متر مربع

    ٥٨٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بأعلي نسبه تميز ومتبقي عليها 3 اقساط فقط

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٣٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ارضي بجاردن بجوار نادي الصيدفرع اكتوبر

    Genova Investment logo image

    لازورد, الحي الثامن, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٧ متر مربع

    ٣١٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 257م + روف 50م | 3 غرف | كازا الشيخ زايد

    Aqar Dayem logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٧ متر مربع

    ٥٨٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥١٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه +حديقة خدمة فندقية مقدم518ألف اوكاش5.180.000

    Property Hills... logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقية للبيع في كانال ووك – أركان بالم 205

    Rokn Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ١٦٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة علي اللاجون بالتقسيط علي 15 سنة

    Property Hills Star logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥١٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه +حديقة خدمة فندقية مقدم518ألف اوكاش5.180.000

    Property Hills... logo image

    يو وان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى167م+جنينة135م استلام بالتكييفات وبالتقسيط

    NABAJ logo image

    الحي الاول, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٥٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 140م للبيع في رواية - زايد امام الربوة

    Property  Hills. logo image

    ريوايه, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ع النيل ف قلب الشيخ زايد كامله التشطيب

    Falcon for Real Estate logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٢٬٦٨٧ جنيه/متر مربع