شقق 3 غرفة نوم للبيع في الشيخ زايد, صفحة 207

8,750 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة فاخرة في الحي السابع – الشيخ زايد

    Zayed Gate logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٣١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف استلام فوري فاي سوديك اقل سعر ف الماركت

    Evergreen Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٥٦٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل 165م²متشطبة بالتكييفات+المطبخ فيو مميز في زد

    Evergreen Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٦٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام قريب بفيو لاندسكيب فى تيراس بجوار أركان

    Property  Hills. logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الحي التاسع علي شارع البستان

    Master Key logo image

    الحي التاسع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه+جاردن فيوحمام سباحه الشيخ زايد مقدم1.5م-8م كاش

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – بيزمنت فاخر بجاردن خاص في الحي الثامن

    Zayed Gate logo image

    الحي الثامن, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٣٬٤٢١٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى بجاردن للبيع - في سولانا ويست

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٥١٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٣١٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف لوكيشن مميز جاهزة للاستلام ريسيل بأقل سعر

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٦١٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة133م ف زايد لوكيشن مميز اقساط ع 12 سنة

    Evergreen Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٧٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٧١١٬٦٧٣ جنيه

    شقه ريسيل137م مشطبه بالتكيفات والمطبخ جاهزه للسكن

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ٤٨٬٩٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقة متشطبة بفيو جولف في أليجريا سوديك

    Property  Hills. logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٩١ متر مربع

    ٢٥٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دبل فيس مميزة للبيع بالمطبخ فيو لاند سكيب

    Master Key logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الشقه للبيع دور تالت مرحله اولى البيع بالمطبخ

    Genova Investment logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند أوبرا سيتي _ الشيخ زايد

    Remax Westway logo image

    اوبرا سيتي, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٤٢٬٦٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 167م ريسيل فى فيلدج ويست برايم لوكيشين

    Evergreen Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٣٥٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية تحت خدمة انتركونتيننتال كراون بلازا

    Property  Hills. logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند زايد ريجنسي شقه للبيع بالمطبخ والفرش

    Master Key logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٤٤٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الخمايل مرحله الهضبه ارضي بجاردن

    Genova Investment logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٥٥٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة في Village West المساحة: 175 م² .

    Genova Investment logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى167م+جنينة135م استلام بالتكييفات وبالتقسيط

    NABAJ logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٥٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة امام مطار سفنكس للبيع بالتقسيط علي 10Y

    Property Hills Star logo image

    كيو هيلز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    رووف للبيع في الحي السابع مساحة 300 متر

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في كمبوند أوبرا سيتي – الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    اوبرا سيتي, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع