شقق 3 غرفة نوم للبيع في الشيخ زايد, صفحة 145

8,660 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى بحديقه للبيع فى ويستاون بيفرلى هيلز

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف متشطبة بالكامل للبيع امام ابراج زد

    Property Hills Star logo image

    ريوايه, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بقلب الشيخ زايد من درة 3 غرف

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٢٥٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 5% وقسط على 10 سنين في 140م متشطبه فWest View

    Promax Property Investors logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات بقلب زايد بأقل سعر بالتقسيط

    مون لاند, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ١٣٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف للبيع بموقع & فيو مميزين بزايد ريجينسى

    Property Hills Star logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٤٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب مودرن - فيو مفتوح

    X Hub logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٧٦٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بقلب الشيخ زايد من درة 3 غرف

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٢٥٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف للبيع بموقع & فيو مميزين بزايد ريجينسى

    Property Hills Star logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٩٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي153م+82م جاردن متشطبة بالتكييفات فقلب زايد

    NABAJ logo image

    الكرما 2, الحي الخامس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٩٬٣٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف تشطيب كامل بالتكييفات في قلب الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٣١٬٢١٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٩١٣٬٠٠٠ جنيه

    171م 3 غرف فيو مميز تقسيط 10 سنين اقساط متساويه

    Promax Property Investors logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٤٦٬٢٧٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ب اقل مقدم 5% على 8 سنوات V Level

    Square Real Estate logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٣٧٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي153م+82م جاردن متشطبة بالتكييفات فقلب زايد

    NABAJ logo image

    شارع النزهة, الحي الخامس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٩٬٣٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بقلب الشيخ زايد من درة 3 غرف

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٢٥٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات بقلب زايد بأقل سعر بالتقسيط

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ١٣٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بقلب الشيخ زايد من درة 3 غرف

    بوابة النعيم, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٢٥٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لسرعة البيع 167م متشطبة بالتكييفات, فيو بانوراما

    Value For Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٦٥٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن 185م 3 غرف بمدخل خاص ومتشطبة بالكامل

    Property Hills Star logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٨٥ متر مربع

    ٧٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف نوم متشطبة بالكامل بأفضل سعر في نيو زايد

    Property Hills Star logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٢٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٢٧٬٤٥٣ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل امام مطار سفنكس وبجوار ذا ستيتس

    Crown Stone Realty logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٩٬٥٩٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    استلام قريب متشطبة بالتكييفات-فيلدج ويست فقلب زايد

    NABAJ logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٢٣٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 159 متر متشطبة بالتكيفات استلام قريب بالتقسيط

    property hills Elite logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ١٨٬٨٦٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي153م+82م جاردن متشطبة بالتكييفات فقلب زايد

    NABAJ logo image

    ريوايه, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٩٬٣٦١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي153م+82م جاردن متشطبة بالتكييفات فقلب زايد

    NABAJ logo image

    الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٩٬٣٦١ جنيه/متر مربع