شقق 3 غرفة نوم للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 63

5,004 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فاخر جاهز للاستلام في كمبوند كيان

    RE/MAX Everest logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كورت يارد سوديك بالشيخ زايد شقة للبيع بموقع مميز

    Triple S Real Estate logo image

    ذا كورت ياردز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٩٥٬٣٩٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٥٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 169م في Village West

    Evergreen Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٦٩ متر مربع

    ٥٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر وحدة بموقع مميز جداً تقسيط حتى 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره للبيع تشطيب سوبر لوكس في الخمايل

    Master Key logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٣٩٬٨٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Terrace – موقع مميز | إطلالة لاندسكيب

    RE/MAX Everest logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬١٦١٬٢٠٠ جنيه

    شقة للبيع باقل سعر في كمبوند متكامل الخدمات

    Master Key logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٤٦٬٥٠١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤١٩٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه متشطبة قسط كوارتر 419ألف أوكاش7.6م

    Property Hills... logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٬٢٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي للبيع في زد ويست – فيليدج فيوز |بدون أوفر

    متصدر

    RE/MAX Everest logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٣٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع في المرحله الاولي بيفرلي هيلز زايد

    Teleo For Real Estate logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٤ متر مربع

    ٥٣٬٩٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحديقه موقع مميز جدا كمبوند كيان الشيخ زايد

    I-Move logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري موقع مميز ابراج زيد

    I-Move logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ١٠١٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة 155م فى الشيخ زايد مقدم10% قسط على10سنين

    Evergreen Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه أول سكن استلام فورى مقدم 2م-7.5م كاش

    متصدر

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبر لوكس مطبخ وتكييفات ابراج زيد

    I-Move logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة إعادة بيع مميزة في قلب فيليدج ويست-بدون اوفر

    RE/MAX Everest logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٧١٬٥٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بيفرلي هيلز – بجوار جولدز جيم

    RE/MAX Everest logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٦٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة إعادة بيع مميزة في قلب فيليدج ويست-بدون اوفر

    RE/MAX Everest logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٧١٬٥٥٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة برايم لوكيشن اقرب استلام فى ايليت ويست أقل سعر

    Evergreen Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٤٢٬٦٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بيفرلي هيلز – بجوار جولدز جيم

    RE/MAX Everest logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٦٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع في كيان – موقع مميز

    RE/MAX Everest logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في ويست ليفز – تطل على مناظر طبيعية مفتوحة

    RE/MAX Everest logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل فى كيان بافضل تصميم وموقع مميز

    Evergreen Properties logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٤٤٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه بتكيفات ربع سنوي 445الف او كاش11مليون

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٬٩٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة خالصة اقساط استلام فوري باقل سعر جامعة القاهرة

    Master Key logo image

    كمبوند جامعة القاهرة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٢٢٬٧٧٤ جنيه/متر مربع