شقق 3 غرفة نوم للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 60

5,004 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالتكيفات 153م² قسط ٤٥٠الف، توتال كاش ١٣ مليون

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم800الف امتلك فى زايد شقة واسعة180م جنب النادي

    NABAJ logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣١٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم800الف امتلك فى زايد شقة واسعة180م جنب النادي

    NABAJ logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣١٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم800الف امتلك فى زايد شقة واسعة180م جنب النادي

    NABAJ logo image

    مون لاند, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣١٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم800الف امتلك فى زايد شقة واسعة180م جنب النادي

    NABAJ logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣١٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    اشتري وقسط ع 120 شهر جنب النادي الاهلى زايد- 188م

    NABAJ logo image

    اليزيوم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ١٤٬٤٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم800الف امتلك فى زايد شقة واسعة180م جنب النادي

    NABAJ logo image

    تارا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣١٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالتكيفات 153م² قسط ٤٥٠الف، توتال كاش ١٣ مليون

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالتكيفات 153م² قسط ٤٥٠الف، توتال كاش ١٣ مليون

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم800الف امتلك فى زايد شقة واسعة180م جنب النادي

    NABAJ logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣١٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه تكملة قسط جنب النادي الاهلي بزايد

    كمبوند جامعة القاهرة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٤٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالجاردن متشطبة في فيلدج ويست بجوار اعمار

    Property  Hills. logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٣١٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم800الف امتلك فى زايد شقة واسعة180م جنب النادي

    NABAJ logo image

    روفان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣١٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في جنة زايد 2 – الشيخ زايد (فرصة مميزة)

    Smart-Homes Real Estate logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    اشتري وقسط ع 120 شهر جنب النادي الاهلى زايد- 188م

    NABAJ logo image

    ميدوز بارك, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ١٤٬٤٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم800الف امتلك فى زايد شقة واسعة180م جنب النادي

    NABAJ logo image

    كوي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣١٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فيو مميز في الكارما كاي علي شارع النزهة

    Property  Hills. logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٧٥٬١٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم800الف امتلك فى زايد شقة واسعة180م جنب النادي

    NABAJ logo image

    بيلفا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣١٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم800الف امتلك فى زايد شقة واسعة180م جنب النادي

    NABAJ logo image

    لا كولينا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣١٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم800الف امتلك فى زايد شقة واسعة180م جنب النادي

    NABAJ logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣١٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم800الف امتلك فى زايد شقة واسعة180م جنب النادي

    NABAJ logo image

    يو وان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣١٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري من المالك اصيل علي لاندسكيب +الروف

    Property Group logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    اشتري وقسط ع 120 شهر جنب النادي الاهلى زايد- 188م

    NABAJ logo image

    كلاود سايد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ١٤٬٤٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن في فاي سوديك بالقرب من بيفرلي هيلز

    Property  Hills. logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة+التكيفات في الكارما كاي امام ZED Park

    Property  Hills. logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٢٬٢٨٧ جنيه/متر مربع