شقق 3 غرفة نوم للبيع في زايد ديونز, صفحة 5

222 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 198متر استلام فوري للبيع في ديونز

    I-Move logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٤٧٬٩٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند زايد ديونز الشيخ زايد

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ١٤٦م للبيع بكمبوند زايد ديونز موقع متميز علي ميدان

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٣٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بأفــضل فيو ف كمبوند زايد ديونز وتشطيب روعه للبيع

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٥٠٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع في زايد ديونز أقل من سعر الماركت

    Vida Solutions logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٥١٬٨٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن للبيع علي وصله دهشور برايم لوكيشن

    Crown Stone Realty logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٥٤٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ١٩٨ متر زايد ديونز ليوكيشن مميز فيو لاند سكيب

    The X Site For Real Estate logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٣٩٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 192م للبيع متشطبه فوري - كمبوند زايد ديونز

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٥٣٬٣٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم مليون فقط امتلك شقة 148م-متشطبة- فى قلب زايد

    NABAJ logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٦٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس كمبوند زايد ديونز اقل من سعر الماركت

    Vida Solutions logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٥٧٬٠٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه كمبوند زايد ديونز باقل سعر في الماركت

    Vida Solutions logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٥١٬٨٦١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه الشيخ زايد زايد ديونز اقل سعر في الماركت

    Vida Solutions logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٥٠٬٧٨١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    استلام قريب متشطبة بالتكييفات-فيلدج ويست فقلب زايد

    NABAJ logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٢٣٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحه حديقه وتشطيب فندقي كمبوند ديونز

    Master Key logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٨٩٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ب اقل مقدم 5% على 8 سنوات V Level

    Square Real Estate logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٣٧٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في زايد ديونز

    RE/MAX Al Mohager logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٤٢٬٩٢٩ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 192 متر متشطبة للبيع فى كومباوند زايد ديونز

    Vida Solutions logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٥٠٬٧٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تصميم عصري مساحة مريحة جدًا في أرقى مواقع زايد

    NABAJ logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي153م+82م جاردن متشطبة بالتكييفات فقلب زايد

    NABAJ logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٩٬٣٦١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة ب اقل سعر في الماركت في الشيخ زايد 134 م

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ٤٩٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بجاردن الشيخ زايد في كمبوند زايد ديونز

    Vida Solutions logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٥١٬٨٦١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه في الشيخ زايد كمبوند زايد ديونز

    Vida Solutions logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٥٠٬٧٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في زايد ديونز شقة 3 غرف متشطبة للبيع

    Abrag 2 logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٥٠٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند زايد ديونز الشيخ زايد

    I-Move logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٥١٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن بأقل سعر في شيخ زايد في كمبوند ديونز

    Crown Stone Realty logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٣٢٬٢٥٨ جنيه/متر مربع