تاون هاوس 3 غرفة نوم للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 21

1,220 عقارات أخرى
  • تاون هاوس - 3 غرف نوم - 4 حمامات للبيع في جولز - طريق مصر اسكندرية الصحراوي - مدينة 6 أكتوبر - الجيزة
    1

    تاون هاوس

    ٢٠٬٨٣٨٬٢٥٠ جنيه

    للبيع – تاون هاوس كورنر 336 م مميز في كمبوند جولز

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٣٣٦ متر مربع

    ٦٢٬٠١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس في جراند هايتس موقع مميز بافضل سعر

    Ammaier for real estate logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٥٨٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري تاون هاوس كورنر للبيع بيراميدز هيلز

    Driven Properties logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ٦٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٩٬١١٨٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر نصف تشطيب في كيان-استلام فوري

    RE/MAX Everest logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميديل 258 متر للبيع استلام فوري

    I-Move logo image

    بالم هيلز وودفيل, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٥٨ متر مربع

    ٧٠٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٢٬٤٢٨٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس في التوسعات الشرقية برايم لوكيشن

    Crown Stone Realty logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ١١٬٢٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري مقدم5% متشطب بالكامل

    Western House logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في اويست موقع مميز

    Element logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٦ متر مربع

    ٧٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في اويست بافضل سعر ولوكيشن

    Element logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٦٣٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ١٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في اويست تشطيب سوبر لوكس

    Element logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز تاونهاوس للبيع استلام فوري بفيو مميز

    Square Real Estate logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٧ متر مربع

    ٤٩٬٨٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بسعر مميز في او ويست بالقرب من اركان

    Property  Hills. logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٢٬١٢٠٬٨١٠ جنيه

    تاون هاوس استلام سنة تاون هاوس ميدل في باديا

    The Polygon logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٥٦ متر مربع

    ٤٧٬٣٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مميز تاون هاوس استلام فورى تشطيب كامل في اويست

    Brokers Hub logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إستلم تاون هاوس متشطب بالتكييفات فى جولف إكستينشن

    Property  Hills. logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٥٧ متر مربع

    ١١٢٬٨٤٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    تاون هاوس

    ١٠٬٧٦٣٬٢٩٢ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع فى باديه بالم هيلز 6 اكتوبر

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٥٥٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    تاون هاوس

    ٢١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ثلاث غرف نوم في أو ويست استلام 3 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٣ متر مربع

    ١٠٣٬٩٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس بفيو مفتوح من الحديقه باقل مقدم

    New Avenue Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٦٥ متر مربع

    ١٢٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري تاون هاوس في ماونتن فيو بجوار نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع استلام فورى بموقع مميز بجويا

    Property Hills Star logo image

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٨١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 10%واستلم في اقرب وقت تاون فيلا 210م فيو مميز

    Promax Property Investors logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع جاهز للاستلام بموقع مميز

    Property Hills Star logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٧٣ متر مربع

    ٦٨٬٤٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في ماونتن فيو اكتوبر استلام فوري مع مقدم

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٨٬١٣٥٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر موقع مميز كمبوند ذا كراون

    I-Move logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٦٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض لفتره محدوده تاون هاوس للبيع بموقع متميز

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة 6 أكتوبر
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة 6 أكتوبر

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…